همشهری آنلاین: سرمربی تیم ملی با تحسین بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی در خصوص تیم‌های حاضر در مسابقات جام ملت‌ها گفت از نقطه نظر فنی ژاپن و کره‌جنوبی یک گام از ما جلوترند.

كارلوس كي‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ضمن تمجید از علیرضا بیرانوند و جاه طلبی‌هایش که او را در مسیر درستی قرار داده است، گفت: هر مربی‌ای بعد از من بیاید تیم بهتری را تحویل می‌گیرد.

به گزارش  مهر، کارلوس کی‌روش پیش از دیدار تیم ملی فوتبال ایران با عمان در جام ملت‌های آسیا  درباره بیرانوند گفت: علی فوق‌العاده است. او علاوه بر قد، قلب بزرگی هم دارد. بیرانوند یک چیزهایی درونش دارد که همیشه به او انگیزه و جاه طلبی درستی برای بهتر و بهتر شدن می‌دهد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: گاهی اوقات شما بازیکنان بزرگ با استعدادهای زیادی دارید اما آنها تمایل ندارند که یک قهرمان باشند. علی این روحیه شگفت انگیز را دارد. ما این بازیکن را دوست داریم. همینطور او یک پسر فوق‌العاده و با شخصیت است. او هم یک دروازه بان خوب با پرتاب‌های عالی است و هم می‌تواند آواز بخواند!

کی روش همچنین درباره جام ملت‌های آسیا گفت: از نقطه نظر فنی، بدون شک ژاپن و کره جنوبی یک گام از ما و تمام تیم‌ها جلوتر هستند.

سرمربی تیم ملی ایران با بیان اینکه توانسته ذهنیت بازیکنان ایران را تغییر بدهد، تصریح کرد: یک جام و جایزه همیشه می‌ماند اما چیزی که اهمیت دارد این است که هر مربی‌ای بعد از من بیاید تیم بهتری را تحویل می‌گیرد که با آن کار را ادامه بدهد و برای موفقیت تلاش کند. بعد از هشت سال یک پایه و شالوده در تیم ایران پشت سر من قرار دارد. می‌دانیم که بازیکنان ایران از نظر ذهنی قوی هستند و می‌توانند موفق باشند.

کد خبر 429060

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =