همشهری آنلاین: کارفرمای اماراتی کارگران هندی‌اش را در قفس حبس کرده بود تا آنها بپذیرند در بازی امارات با هند به تشویق تیم امارات بپردازند.

حبس كارگران هندي در قفس

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته، ۲۰ دی، امارات برابر هند بازی کرد و با نتیجه ۲ بر صفر موفق شد در دومین دیدار برنده شود تا حدودی از فشارهایی که روی تیم پس از تساوی برابر بحرین به وجود آمده بود، کاسته شود.

پیش از این مسابقه مسئولان فدراسیون امارات که به دلیل پرنشدن ورزشگاه‌ها از سوی  AFC تحت فشار قرار گرفته بودند، برای حضور هوادارانشان در ورزشگاه تلاش زیادی کردند و بلیت‌هایی رایگان برای تماشای مسابقه مقابل هند در نظر گرفتند که البته هندی‌ها هم به دلیل اینکه مهاجران زیادی در امارات دارند، از شرایط خوبی از حیث حضور هوادار در کشور امارات برخوردار بودند.

در این بین اما انتشار ویدئویی از یک مرد اماراتی که چند هندی را در قفس پرنده‌هایش کرده بود و در شرایطی که چوبی در دست داشت و زندانی‌هایش را تهدید می‌کرد، از آنها می‌خواست تا طرفدار تیم امارات شوند و دست از حمایت تیم کشور خود بردارند، خبرساز شد.

این ویدئو در مدت زمان کوتاهی میان کاربران در فضای مجازی دست به دست شد تا پلیس شارجه خیلی زود دست به کار شود و فرد خاطی را دستگیر کند.

پلیس امارات البته علاوه بر دستگیری این فرد با راه انداختن هشتگی در فضای مجازی با عنوان "لاتعصب" (تعصب نداشته باشید)، از هواداران تیم ملی امارات خواست تا از داشتن تعصبات اینگونه پیروی نکنند.

کد خبر 428131

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =