همشهری آنلاین: ۴۷ پژوهشگر برگزیده دانشگاه تهران در بیست و هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری مادر دانشگاه‌های ایران معرفی شدند.

پژوهشگران برگزيده دانشگاه تهران

به گزارش فارس، اسامی ۴۷ برگزیده جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در بیست و هفتمین جشنواره این دانشگاه اعلام شد.

در بخش رساله نمونه در مقطع دکترا کیوان عاصف‌پور وکیلیان از پردیس ابوریحان، محمدجواد بالاخان از پردیس علوم، میثم مطهری از پردیس هنرهای زیبا، فاطمه فیاض از دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی و یاسمن سادات برقعی از دانشکده علوم و فنون نوین به عنوان برگزیدگان این مقطع انتخاب شدند.

در بخش طرح کاربردی برجسته نیز سعیدرضا اله‌کرم با مرتبه علمی استاد از پردیس دانشکده‌های فنی و سپیده خوئی با مرتبه علمی استاد از پردیس علوم، حسین موسی‌زاده با مرتبه علمی دانشیار از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، پیروز حناچی با مرتبه علمی استاد از پردیس هنرهای زیبا و هاشم آقازاده با مرتبه علمی دانشیار از دانشکده مدیریت به عنوان برگزیدگان این بخش از آنها تقدیر خواهد شد.

در حوزه دستاوردهای پژوهشی ویژه نیز محمد عبدل‌احد با رتبه علمی دانشیار از پردیس دانشکده‌های فنی و مهدی قربانی با مرتبه علمی دانشیار از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی در این بخش منتخب شدند.

بر اساس این گزارش، در بخش آزمایشگاه نمونه (آزمایشگاه نانوالکترونیک و لایه نازک) شمس‌الدین مهاجرزاده از دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس دانشکده‌های فنی به عنوان پژوهشگر نمونه انتخاب شد.  

در بخش کتابخانه نمونه (کتابخانه پردیس علوم) علی لفطه از پردیس علوم نیز به عنوان پژوهشگر برتر انتخاب شد، در بخش کارشناس پژوهشی نمونه نیز حسن شیرازی از پردیس دانشکده‌های فنی و مسعود یوسفی از اداره کل پژوهش‌های کاربردی به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

در بخش دیگری از برگزیدگان که با عنوان پایان‌نامه نمونه در مقطع کارشناسی ارشد انتخاب شدند، میلاد عقیلی لطف از پردیس دانشکده‌های فنی، ژاله مرادی از پردیس علوم، عباس عیسی‌زاده از پردیس فارابی، پریسا سررعیم از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و فهیمه صالحی از مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک به عنوان پژوهشگر نمونه انتخاب شدند.  

در ادامه در بخش پژوهشگر نمونه، سیدمهدی زهرایی با رتبه علمی استاد از پردیس دانشکده‌های فنی، حسین مهدوی با رتبه علمی استاد از پردیس علوم، فرامرز خداییان چگنی با رتبه علمی استاد از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، پیروز حناچی با رتبه علمی استاد از پردیس هنرهای زیبا، سیدکاظم علوی پناه با رتبه علمی استاد از دانشکده جغرافیا، علی اشرف‌نظری با رتبه علمی دانشیار از دانشکده حقوق و علوم سیاسی، غلامرضا نیکبخت بروجنی با رتبه علمی استاد از دانشکده دامپزشکی، علیرضا استقامتی با رتبه علمی استاد از دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان پژوهشگران نمونه در این بخش انتخاب شدند.

مصطفی باغانی با رتبه علمی دانشیار از پردیس دانشکده‌های فنی، کامران اخباری با رتبه علمی دانشیار از پردیس علوم، مهدی عظیمی با رتبه علمی استادیار از دانشکده الهیات و معارف اسلامی و جلیل حیدری دهوئی با رتبه علمی استادیار از دانشکده مدیریت از دیگر پژوهشگران نمونه این بخش بودند.

در بخش پژوهشگر پیشکسوت نمونه نیز کاظم دوست حسینی با رتبه علمی استاد از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، تورج رهنما با رتبه علمی استاد از دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی و  قاسم صافی با رتبه علمی دانشیار از دانشکده محیط زیست از دیگر پژوهشگران نمونه دانشگاه تهران بودند.

در بخش پژوهشگر برجسته نیز سعیدرضا اله‌کرم با رتبه علمی استاد از پردیس دانشکده‌های فنی، مهدی ادیب با رتبه عملی استاد از پردیس علوم،  سیدمحمدعلی ابراهیم‌زاده موسوی با رتبه علمی استاد از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، اسفندیار زبردست با رتبه علمی استاد از پردیس هنرهای زیبا، محمدجواد جاوید با رتبه علمی استاد از دانشکده حقوق و علوم سیاسی، امیر نیاسری نسلجی با رتبه علمی استاد از دانشکده دامپزشکی و رضا رستمی با رتبه علمی استاد از دانشکده روانشناسی و علوم تقویتی برگزیدگان این بخش بودند.

در بخش طرح کاربردی نمونه، چهار دانشیار به نام‌های رضا ضرغامی از پردیس دانشکده‌های فنی، حسن رضایی هفتادر از پردیس فارابی، رضا محمد کاظمی از دانشکده کارآفرینی و فرشاد فرزادفر از دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزیدگان نمونه این بخش بودند.

کد خبر 425682

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار