همشهری آنلاین: تیم تایتان مرکوری آمریکا غایب بزرگ رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان در ایران خواهد بود.

تيم كشتي تايتان آمريكا

به گزارش ایسنا، پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان روزهای ۲۲ و ۲۳ آذر در ایران و به میزبانی شهر بابل برگزار می‌شود و به احتمال فراوان شاهد حضور ۵ یا ۶ تیم خارجی در این رقابت‌ها خواهیم بود تا به همراه ۲ نماینده از ایران برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر بروند.

در حالیکه تنها ۱۰ روز تا آغاز این رقابت‌ها زمان باقیست، تیم تایتان مرکوری آمریکا که طی سال‌های گذشته با ترکیبی از بهترین نفرات کشتی آمریکا در این رقابت‌ها حاضر بوده است، قصدی برای حضور در ایران ندارد و غایب بزرگ این رقابت‌ها خواهد بود.

نماینده آمریکا در ۴ دوره گذشته این رقابت‌ها به یک عنوان قهرمانی و ۳ عنوان نایب قهرمانی دست یافت و مصاف کشتی‌گیران آمریکایی با کشتی‌گیران ایران در دیدارهای فینال دوره‌های گذشته تماشاگران زیادی را به سالن مسابقات می‌کشاند.

غیبت تیم آمریکایی در این رقابت‌ها در حالیست که گفته می‌شود مسئولان فدراسیون آمریکا به دلایل نامشخص هیچ درخواستی برای حضور در ایران ارائه نداده‌اند.

به احتمال فراوان تیم‌هایی از روسیه، گرجستان، ترکیه، اوکراین و ...در این رقابت ها حاضر خواهند شد و مقدمات حضور آن‌ها نیز در ایران فراهم شده است.

کد خبر 424390

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار