همشهری آنلاین: فیلم «محبوب» به کارگردانی «یورگس لانتیموس» با کسب رکورد ۱۰ جایزه، برنده بزرگ جوایز فیلم بریتانیا در سال ۲۰۱۸ نام گرفت.

سينما

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، فیلم «محبوب» در ۱۰ شاخه‌ از جوایز فیلم مستقل بریتانیا از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی (یورگس لانتیموس)، بازیگر نقش اصلی زن (اولیویا کُلمن) و نقش مکمل زن (راشل ویز) موفق به کسب جایزه شد تا رکورد جدیدی در این جوایز سینمایی ثبت کند.

«جو کول» برای بازی در درام «زندانی تایلندی» در نقش یک بوکسور به عنوان بهترین بازیگر مرد این جوایز سینمایی دست یافت و فیلم‌های «نیایشی پیش از سپیده دم»، «حیوانات آمریکایی»،  «تو هرگز اینجا نبودی» و «ری و لیز» نیز هر کدام موفق به کسب دو جایزه شدند و جایزه بهترین فیلم مستقل بین‌المللی نیز به «روما» جدیدترین ساخته «آلفونسو کوارون»  رسید. 

«الساندرو نیوولا» برای بازی در فیلم «نافرمانی» جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را به خود اختصاص داد و «جسی باکلی» نیز برای بازی در فیلم «حیوان» برنده جایزه آینده‌دارترین بازیگر جوان بریتانیایی شد. 

«جودی دنچ» بازیگر سرشناس و برنده اسکار نیز با حضور در مراسم، جایزه دستاورد هنری «ریچارد هریس» را از جوایز فیلم مستقل بریتانیا کسب کرد و جایزه ورایتی نیز به «فلیسیتی جونز» رسید. 

کد خبر 424377

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار