همشهری آنلاین: در حالی که شش ساعت به شروع بازی پرسپولیس و کاشیما مانده، حدود ۲۰ هزار هوادار پرسپولیسی در ورزشگاه آزادی حضور یافته‌اند.

بانوان به "آزادی" رسیدند/ بازار سیاه بلیت فینال هم راه افتاد

به گزارش ایسنا، در حالی که شش ساعت تا بازی پرسپولیس و کاشیما در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا مانده است، جمعیت زیادی به ورزشگاه آزادی رفته و حدود ۲۰ هزار هوادار پرسپولیسی در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

در حالی که قرار بود درهای ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۲ باز شود اما یک ساعت زودتر درب‌های این ورزشگاه به روی هواداران باز شد.

همچنین ترافیک زیادی به دلیل استقبال زیاد هواداران در خیابان‌های منتهی به ورزشگاه آزادی وجود دارد و به نظر می‌رسد پارکینگ‌های این ورزشگاه به زودی پر شوند.

بانوان خبرنگاری که آی‌دی کارت حضور در این دیدار برایشان صادر شده بود، توانستند از درب ورودی آزادی وارد شوند اما برای ورود از درب‌های بعدی منتظر هماهنگی مسئولان هستند.

همچنین پلیس‌های اسب سوار برای برقراری نظم در ورزشگاه حضور یافتند.

بازار سیاه بلیت برای این دیدار نیز به راه افتاده است و تعدادی اقدام به فروش بلیت این بازی در ورزشگاه آزادی کردند.

برای بلیت‌فروشی سه مرحله بازرسی وجود دارد که در مرحله اول با دستگاه صورت می‌گیرد. یگان ویژه بلیت‌ها را با کد ملی افراد مطابقت می‌دهد و هیچ هواداری بدون بلیت نمی‌تواند وارد شود.

نیروری انتظامی با بلندگو به کسانی که بلت ندارند اعلام کرد ورزشگاه را ترک کنند.

هواداران پرسولیس با گذاشتن سبیل‌های پلاستیکی روی صورت خود صحبت‌های برانکو را مبنی بر سبیل‌گذاشتن در صورت قهرمانی پرسپولیس را یاد آوری کردند.

کد خبر 422180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =