همشهری آنلاین: فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه با تلاش مرزبانان و همکاری مرزنشینان، شاهد کاهش جرایم مرزی طی سال‌های اخیر هستیم، گفت: مرزبانی حامی کولبران است.

 قاسم رضایی

به گزارش ایسنا، سردار قاسم رضایی در دیدار با اعضای شورای تأمین و مرزنشینان شهرستان بانه اظهار کرد: توفیقی شد تا در خدمت مردم، مرزنشینان و مسئولان شهرستان بانه باشم، مردم کردستان همواره فتنه‌های دشمنان را خنثی و فرهنگ دفاع از وطن و دین را معنا کردند.

وی، مرزنشینان را مرزبانان واقعی کشور دانست و بیان کرد: عملکرد مرزبانان و مرزنشینان در تأمین امنیت مرزها، نشانگر اهتمام برای دفاع از حریم کشور است.

فرمانده مرزبانی ناجا، خدمات دهی به مرزنشینان را مهم و از اولویت های مرزبانی دانست و گفت: نگاه دولت به مرزنشینان ویژه بوده و به دنبال بازگشایی بازارچه‌ها و معابر رسمی برای مرزنشینان است.

سردار رضایی با اشاره به اینکه مرزبانی حامی کولبران است، ادامه داد: کولبران برای ارتزاق به قدر نیاز کالا وارد می کنند و برای مرزبانی این موضوع قابل تشخیص است، به خوبی تفاوت کولبر با عده ای سودجو برای قاچاق کالا را می دانیم و برای همین همواره حامی کولبران زحمت کش هستیم.

بر اساس گزارش سایت پلیس، وی گفت: با تلاش مرزبانان و همکاری مرزنشینان، شاهد کاهش جرایم مرزی طی سال های اخیر هستیم.

کد خبر 420984

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =