همشهری آنلاین: کریم انصاری‌فرد، مهاجم ملی پوش ایران، با قراردادی یک و نیم ساله به باشگاه ناتینگهام فارست انگلیس پیوست.

کریم انصاریفرد

به گزارش ایرنا، تارنمای رسمی باشگاه ناتینگهام فارست امروز، شنبه 12 آبان، با درج این خبر نوشت: مهاجم 28 ساله تیم ملی ایران پس از کسب ویزای کار که شرایط پیوستن او به ناتینگهام فارست را فراهم نمود، با قراردادی یک سال و نیمه (تا سال 2020) به این باشگاه پیوست.

انصاری‌فرد که پیش از این در المپیاکوس یونان توپ می‌زد، به منظور تسهیل شرایط پیوستن به ناتینگهام، قرارداد پیشین خود را با باشگاه یونانی را فسخ کرد.

با این حال، باشگاه انگلیسی می‌بایست برای تضمین حصول ویزای کار این بازیکن که یکی از ارکان اصلی تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه محسوب می‌شد، تلاش زیادی را انجام می‌داد و حالا با تلاش‌های باشگاه ناتینگهام، انصاری‌فرد می‌تواند در بازی پایان هفته این تیم را مقابل شفیلدیونایتد همراهی کند.

انصاری‌فرد با ملحق شدن به این باشگاه، خط حمله‌ای را که در حال حاضر از وجود «لویس گرابان» که تا اینجای فصل 9 گل به ثمر رسانده، بیش از پیش تقویت خواهد کرد.

سرمربی ناتینگهام فارست پیش از این در خصوص تمایلش برای جذب انصاری فرد اظهار داشت: او بازیکن بسیار با تجربه‌ای است و شخصیت خوبی دارد.

وی افزود: ما فصل گذشته یک بازیکن ایرانی به نام «اشکان دژاگه» در تیممان داشتیم که بازیکن بسیار خوبی بود و مرا تحت تاثیر قرار داد. حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم شرایط با انصاری فرد چطور پیش می‌رود.

کد خبر 420854

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =