مجموع نظرات: ۰
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۶
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: کلینیک گل و گیاه اداره فضای سبز منطقه ۲۲، طرح بالکن سبز را در سطح این منطقه اجرا می‌کند.

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، احسان صفایی معاون خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری منطقه۲۲ گفت: فعالیت مراکز آموزش و مشاوره گل و گیاه با هدف توسعه فضاهای سبز خانگی و ارتقاء آگاهی شهروندان در زمینه نگهداشت فضاهای شهری انجام می‌شود: طرح بالکن سبز با هدف مشارکت شهروندان در آراستگی بالکن‌های منازل خود به وسیله گل و گیاه در حال اجراست.

احسان صفایی با اشاره به این‌که سرفصل دوره‌های آموزشی این مراکز با توجه به فصول مختلف تغییر می‌کند، افزود: کاشت نهال، نگهداشت درخت و درختچه، هرس، پرورش گل‌های فصلی زمستانه، آشنایی با آفات و... از جمله آموزش‌های فصل سرد سال است که علاوه بر دیگر دوره‌های معمول، به صورت رایگان به شهروندان ارائه می شود.

او ارائه آموزش‌های شهروندی به کودکان و بانوان به عنوان افراد اثرگذار خانواده را مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: سه کلینیک گل و گیاه در سطح منطقه در حال ارائه خدمات آموزش‌های عملی به شهروندان هستند و تا پایان سال برای هر کدام از سرای محلات در سطح منطقه یک کلینیک گل و گیاه به بهره برداری خواهد رسید.

مراکز آموزش و مشاوره گل و گیاه شهرداری منطقه ۲۲ در محله المپیک-خیابان هجدهم، محله هوانیروز و سرای محله دانشگاه شریف واقع شده اند که شهروندان برای دریافت مشاوره تلفنی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خدمات‌رسانی این مراکز می‌توانند با شماره‌های ۴۴۷۲۸۰۰۳ و ۴۴۷۶۴۲۰۰ تماس بگیرند.

کد خبر 419640

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha