همشهری آنلاین: رییس پلیس پایتخت از کشف ۷۰ درصدی جرایم در تهران خبر داد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، سردار حسین رحیمی در مراسم مشترک یگان‌های پلیس پایتخت که صبح امروز (دوشنبه) برگزار شد،اظهار کرد: در طول یک سال گذشته نیروی انتظامی برای آسایش مردم در سراسر کشور اقداماتی گسترده‌ای انجام داده است.

وی با بیان این که ناجا به عنوان مسئول ایمنی و امنیت مردم در تمام مدت شبانه روز و در تمام نقاط کشور برای برقراری امنیت و آرامش در تلاش است، گفت‌: با اقدامات نیروی انتظامی هزاران نفر از مجرمان و مخلان نظم و امنیت دستگیر شده و تمام تلاشمان را برای برقراری امنیت به کار می‌بندیم.

رحیمی در ادامه‌ با بیان این که افتخار می‌کنیم که امروز توانسته‌ایم یکی از بی‌نظیرترین امنیت‌ها را برای مردم برقرار کنیم، خاطر نشان کرد: این امنیت با مشارکت شهروندان در تمامی حوزه‌ها برقرار شده است.

رییس پلیس پایتخت با بیان این که روزانه ۱۳ هزار تماس عملیاتی با مرکز فوریت‌های پلیسی "۱۱۰" برقرار می‌شود، بیان‌ کرد: با تلاش‌های ماموران پلیس بالغ بر ۷۰ درصد جرایم در تهران کشف می‌شود.

رحیمی همچنین برخورد با خرده فروشان مواد مخدر را جزو اولویت‌های پلیس برشمرد و خاطر نشان کرد: در ‌عین ‌حال برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان نیز در دستور کار پلیس است. به طوری که در شش ماهه امسال بیش از ۹ تن مواد مخدر از قاچاقچیان کشف شده است.

وی با اشاره به اقدامات پلیس در حوزه اقتصادی نیز، گفت‌: ۱۷ پرونده ا قتصادی مربوط به دانه درشت‌ها و آنها که زالو صفتانه به جان اقتصاد افتاده‌اند در پلیس آگاهی تشکیل شده است و در حال بررسی و یا به اتمام رسیده است.

رییس پلیس پایتخت در پایان صحبت‌های خود به وضعیت ترافیکی تهران نیز اشاره کرد و یادآور شد: امسال علی‌رغم این که شاهد افزایش ۳۰ درصدی حجم ترافیک در نیمه سال بودیم، اما خوشبختانه گره ترافیکی خاصی خیابان‌ها و معابر مشاهده نکردیم و وضعیت نسبت به نیمه دوم سال تغییری نداشته است.

کد خبر 418593

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha