همشهری آنلاین: مبینا با روسری خود پای تیرخورده برادر کوچکش محمدطاها را بسته بود تا جلوی خونریزی را بگیرد.

دختر مانتو قرمز حادثه اهواز، خواهر شهید محمد طاها است

به گزارش خبرگزاری فارس، پدر محمدطاها اقدامی شهید 4 ساله واقعه تروریستی اهواز گفت: غیر از محمدطا‌ها که شهید شد من یک دختر به نام مبینا دارم. خانواده من برای دیدن رژه رفته بودند که تروریست‌ها از پشت جایگاه به سوی مردم تیراندازی می‌کنند. همسرم محمدطا‌ها را در آغوش می‌گیرد تا جان بچه را حفظ کند. گلوله از پای همسرم رد می‌شود و به شکم محمدطا‌ها اصابت می‌کند. یک گلوله دیگر هم مستقیم به پای محمدطا‌ها می‌خورد. طا‌ها که فریاد می‌زند یکی از همکاران ارتشی محمدطا‌ها را در آغوش می‌گیرد و به آن نیروی سپاه که عکسش هم منتشر شد می‌سپارد. آن برادر سپاهی هم محمدطا‌ها را به بیمارستان می‌رساند.

دخترم مبینا همان دختری است که در عکس‌ها مانتوی قرمز به تن دارد و آن سرباز ایشان را از محل حادثه به جای امن منتقل می‌کند. همسرم را هم که مجروح شده بود دو سرباز نیروی انتظامی از محل دور می‌کنند و یکی از بچه‌های سپاه ایشان را از محل حادثه به بیمارستان می‌رساند.

وی افزود: وقتی پسرم محمدطا‌ها تیر می‌خورد، دخترم مبینا باروسری خود پای تیر خورده برادر کوچکش را می‌بندد تا جلوی خونریزی را بگیرد. البته قبل از این که همکاران ارتشی، دخترم را از حادثه دور کنند، دخترم هم مجروح می‌شود و یک گلوله از کنار پیشانی و گلوله دیگر از کنار کتفش رد می‌شود و او به‌صورت سطحی مجروح می‌شود. آن سرباز شجاع ارتش وقتی وضعیت دخترم را می‌بیند او را از مهلکه نجات می‌دهد.

کد خبر 417754

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha