همشهری آنلاین: واتس اپ قصد دارد امکانات جدیدی را به این برنامه گپ و پیام رسان اضافه کند و برخی از امکانات از طریق یک نسخه آزمایشی برای تعدادی از کاربران در دسترس است.

واتس اپ

به گزارش مهر به نقل از اسین ایج، از جمله این امکانات قابلیت Swipe to Reply است که به شما امکان می‌دهد با ضربه زدن بر روی نمایشگر متنی را نشانه گذاری و به سرعت پاسخ آن را ارسال کنید.

در حال حاضر برای پاسخ به یک متن در نرم افزار واتس اپ ابتدا باید آن را انتخاب کنید و سپس به بالای محیط این نرم افزار رفته و گزینه پاسخ را از میان انبوه گزینه‌های موجود انتخاب کنید و در نهایت پاسخ خود را تایپ کنید. البته این قابلیت از مدت‌ها قبل در پیام رسان‌های رقیب واتس اپ موجود بوده است.

اما قابلیت دیگر که آن هم از مدتی قبل در برخی پیام رسان‌های رقیب وجود داشته، ویژگی حالت تیره است که باعث می‌شود استفاده از واتس اپ به خصوص در تاریکی شب تسهیل شود. قرار است این خدمات برای کاربران اندروید و آیفون در دسترس باشد، هر چند برخی نگرانی‌ها در مورد میزان سازگاری قابلیت یادشده با نمایشگرهای او - لد وجود دارد.

با فعال کردن حالت تیره، پس زمینه سیاه با متون خاکستری یا سیاه از این طریق در دسترس قرار می‌گیرد. البته واتس اپ اطلاعات منتشر شده در این زمینه را رد یا تایید نکرده است.

کد خبر 416664

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

دیدگاه خوانندگان