همشهری آنلاین: قیمت طلا و انواع سکه در بازار امروز سه‌شنبه بیستم شهریورماه بسیار پرنوسان بود. سکه بهار آزادی طرح جدید(امامی) بیش از دویست و پنجاه هزار تومان نوسان داشت و نرخ طلای ۱۸ عیار پس از صعود به قیمت ۳۹۰ هزار تومان مجددا به نرخ ۳۶۰ هزار تومان بازگشت.

به گزارش همشهري آنلاين، نرخ سكه بهار آزادي طرح جديد(امامي) امروز سه‌شنبه بيستم شهريورماه به هنگام بازگشايي بازار به قيمت 44 ميليون و ششصد هزار ريال قيمت‌گذاري شد. بالاترين قيمت روز 46 ميليون و دويست و ده هزار ريال و پايين‌ترين قيمت 43 ميليون و ششصد و هشتاد هزار ريال بود و تا لحظه تنظيم اين خبر بر روي قيمت 43 ميليون و ششصد و هشتاد هزار ريال بود كه مجموعا دو ميليون و 530 هزار ريال نوسان را به ثبت رساند.

نيم سكه‌ بهار آزادي نيز با حداقل قيمت دو ميليون و يكصد و چهار هزار تومان و حداكثر قيمت دو ميليون و يكصد و هفتاد و چهار هزار تومان معامله شد و ربع سكه بهار آزادي نيز بين حداقل قيمت يك ميليون و 103 هزار تومان و حداكثر قيمت يك ميليون و 163 هزار تومان ارزش‌گذاري ‌شد.

در بازارهای جهانی هر اونس طلا یک هزار و 199 دلار و 10 سنت ارزش‌گذاري شد و هر گرم طلای 18 عیار نیز در بازار ایران سه میلیون و 680 هزار ریال عرضه شد.

کد خبر 416121

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار