همشهری آنلاین: ششمین مسابقه تنبلی در مونته نگرو برگزار می‌شود.

مسابقه تنبلی مونته نگرو

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنيك، سازمان‌دهندگان این مسابقه اطلاعیه‌ای درباره برگزاری مسابقه تنبلی در روز شنبه (فردا ۱۸ ماه اوت) منتشر کردند.

روستاي "برزنا" در شمال -غرب مونته نگرو برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ مسابقه تنبلی را برگزار کرد که از آن به بعد به یک مسابقه سالانه مبدل شد.

برداشت کلیشه‌ای در خصوص آنکه اهالی مونته نگرو کار کردن را دوست ندارند در شعار اولین مسابقه تنبلی منعکس شده بود که "بدون کار هم نان خواهد بود".

شرکت کنندگان در این مسابقه باید روی زیرانداز دراز بکشند و از جای خود بلند نشوند. آنها اجازه خوردن و نوشیدن و حرف زدن دارند ولی نباید از جای خود بلند شوند. در سال ۲۰۱۷ میلادی رکورد "مارکو جورویچ" شکسته شد که ۳۷ ساعت دراز کشیده بود. رکورد او به مدت سه سال پابرجا بود اما در سال ۲۰۱۷ دو مرد و یک زن رکورد ۴۷ ساعته را برقرار کردند.

مسابقه سال جاری روز شنبه ۱۸ ماه اوت ساعت ۱۰ صبح به وقت مسکو آغاز می‌شود. جایزه برنده ۸۰۰ یورو خواهد بود که نیمی از آن نقد و نیمی دیگر بصورت کالا اهدا می‌شود.

به گزارش اسپوتنیک، نوزدهم اوت نی مسابقه "انتظار در صف" برگزار خواهد شد. تمام شرکت کنندگان غذا و نوشابه رایگان دریافت خواهند کرد و وسیله نقلیه و جای خواب برای اشخاصی که در فاصله بیش از ۱۰۰ کیلومتری قصبه ساکن باشند مهیا خواهد شد.

کد خبر 413862

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =