همشهری آنلاین: مبلغ قرارداد عمر عبدالرحمان و باشگاه الهلال ۳۲ میلیون ریال عربستان معادل ۹۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. این قرارداد برای یک فصل است.

عمر عبد‌الرحمان

به گزارش ورزش سه، عمر عبد‌الرحمان پس از سال‌ها بازی برای بنفش پوشان امارات سرانجام از این تیم جدا و به الهلال عربستان پیوست. این انتقال در حالی رقم خورد که کمتر کسی باور می‌کرد مو فرفری فوتبال امارات از العین جدا شود چرا که در سال‌های اخیر پیشنهادات مختلفی از تیم‌های اروپایی برای او رسیده بود اما العینی‌ها به هر قیمتی او را در جمعشان نگه داشته بودند.

ولی این بار پیشنهاد الهلال آنقدر جدی، هیجان انگیز و نجومی بود که تیم محبوب امارات نتواند مقابلش ایستادگی کند. آبی‌های ریاض با پیشنهاد ۳۲ میلیون ریالی سراغ عمر عبدالرحمان آمدند و توانستند او را به خدمت گیرند. به عبارت دیگر قرارداد وي و الهلال ۹۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است که بسیار شگفت انگیز به نظر می‌رسد.

نکته جالب این که الهلال این رقم را تنها برای یک فصل به عمر می‌پردازد و نکته جالب‌تر این که باشگاه الهلال او را به طور قرضی به خدمت گرفته و ستاره فوتبال امارات تا ۲۰۲۱ با العین قرارداد دارد.

الهلال فصل گذشته در مجموع عملکرد نسبتا ضعیفی از خود نشان داد و حالا با مدیریت سامی الجابر میخواهد بار دیگر همان تیم قدرتمند همیشگی باشد.

عمر ۲۶ ساله متولد کشور عربستان است اما در این سال‌ها تنش‌های زیادی با سعودی‌ها داشته است. او از سال ۲۰۰۸ در تیم اول العین بازی می‌کرد و جزو برترین بازیکنان تیمش بود.

کد خبر 413040

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha