همشهری آنلاین: رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور از کشف محموله ساعت قاچاق در فرودگاه مهرآباد خبر داد و گفت: در مجموع ۵۴۵۰ ساعت قاچاق به ارزش ۳۵ میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

به گزارش فارس،‌ سردار حسن مهری رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور در نشست خبری با اصحاب رسانه به جزئیات کشف این محموله قاچاق پرداخت و اظها رداشت: در تاریخ 14 مرداد پلیس مبارزه با قاچاق کالا گزارش داد فردی قصد دارد یک محموله ساعت به کیش منتقل کند.

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور، تصریح کرد: ماموران پلیس فرودگاه به سرعت وارد عمل شده و یک نفر را در این رابطه بازداشت کردند.

این مقام ارشد پلیس فرودگاه‌های کشور، بیان داشت: بعد از بازداشت این فرد، وی از ارائه هرگونه مجوز خودداری کرد و بعد از تحقیقات معلوم شد تعدادی ساعت نیز در دفتر کار وی وجود دارد.

سردار مهری اعلام کرد: در فرودگاه‌ مهرآباد از این فرد حدود هزار عدد ساعت با برند خارجی کشف و ضبط شد؛‌ قیمت ساعت‌ها بین 1.5 تا 8 میلیون تومان است.

وی به نکته قابل توجه در این محموله قاچاق پرداخت و گفت: همه ساعت‌ها دارای برچسب شبنم بوده‌اند؛ البته برچسب‌های تقلبی شبنم که چاپ کرده و بر روی ساعت‌ها نصب کرده بودند.

سردار مهری گفت: از دفتر کاری این شرکت نیز تعداد قابل توجهی ساعت کشف و ضبط شد که در مجموع 5400 عدد ساعت به ارزش 35 میلیارد ریال کشف شد.

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور گفت: این فرد شریکی داشته که سال گذشته به دلیل قاچاق ارز دستگیر و روانه زندان شده است.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاران درخصوص زمان ورود این محموله به کشور گفت: این محموله در سال 92 وارد شده و در تهران اختفا شده بود و در هنگام انتقال به کیش در فرودگاه مهراباد کشف و ضبط شد.

وی تاکید کرد: هر وقت کالایی توسط پلیس گشف شود و مدرک گمرکی نداشته باشد کالای قاچاق محسوب می‌شود.

کد خبر 413036

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار