سه‌شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵

همشهری آنلاین: امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال درباره حضور در تمرین آبی‌ها خاطر نشان کرد:

fathi ss

با بازیکنان و آقای شفر جلسه داشتیم. با دوستان و بازیکنان نیز صحبت کردم و به آنها بعد از تمرین خسته نباشید گفتم و اعلام کردم که هر مشکلی دارند مطرح کنید تا من برطرف کنم.

وی افزود: در بازگشت تیم از ترکیه بازیکنان را ندیده بودم و برای خدا قوت گفتن و خسته نباشید به محل تمرین آمدم.

سرپرست استقلال درباره وضعیت تیام و جپاروف و اینکه قرار بود امروز وارد تهران شوند، عنوان کرد: خیر. یکی از این دو بازیکن آخر امشب و دیگری فردا به تهران سفر می کنند تا مذاکرات را نهایی کنیم.

او در ادامه در پاسخ به این موضوع که چرا بازیکنان بعد از جلسه با شما ناراحت بودند، عنوان کرد: هیچ مشکل خاصی با بازیکنان نیست و مشکلی نداریم.

فتحی درباره عدم دریافتی بازیکنان و این موضوع که آیا کسی به شما زنگ زد که به تمرین بیاید، افزود: کسی به من زنگ نزد که به تمرین بیایم و خودم خواستم بیایم. استقلال نیز مانند همه باشگاه ها مشکلات مالی دارد و ما به موقع پرداختی خواهیم داشت و مشکلی از این نظر وجود ندارد.

سرپرست استقلال در ادامه درباره درخواست یک میلیارد و هشتصد میلیونی ذوب آهن برای تبریزی خاطر نشان کرد: من این نامه را هنوز ندیدم.

وی درباره رای کمیته انضباطی درباره سوپرجام گفت: من رای را ندیدم و اکنون اعلام شده است. ما دوباره اعتراض می کنیم و این حق را داریم و پرونده را به کمیته استیناف خواهیم برد.

فتحی درباره وضعیت چشمی و حسینی اظهار کرد: چشمی بازیکن استقلال است و با بازگشت از مصدومیت دوباره در خدمت ایشان خواهیم بود. حسینی نیز بازیکن استقلال است و به تیم ما اضافه خواهد شد.

فتحی در پاسخ به این سوال که آیا تاکنون با حسینی گفت و گو کردید و از او خواستید که به ایران بیاید، پاسخ داد: با ایشان گفت و گویی نداشتم اما ایشان بازیکن استقلال است و اصلا نباید می رفتند. ایشان اشتباه کردند و خود او باز خواهد گشت.

کد خبر 411629

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =