همشهری آنلاین: در آستانه روز ملی محیط‌بان، علیرضا بیرانوند با تعدادی از محیط‌بانان دیدار کرد.

دعوت محیط‌بانان از بیرانوند برای همیاری در محیط زیست

به گزارش ایسنا، در آستانه روز ملی محیط‌بان، تعدادی از محیط‌بانان کشور میهمان ایسنا بودند، در بخش ابتدایی این میزگرد، علیرضا بیرانوند - دروازه‌بان تیم ملی - که درخشش خوبی هم در بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸ داشت با حضور در جمع محیط‌بانان نسبت به ضرورت حفظ محیط زیست تاکید کرد و محیط‌بانان نیز با تقدیر از زحمات این ورزشکار ملی از وی دعوت کردند که به عنوان همیار محیط زیست آنها را در این مسیر همراهی کند.

محیط‌بان مسعود صمدیه در این دیدار با بیان این که محیط زیست برای همه شهروندان است، گفت: اکثر جوانان در فضای مجازی حضور دارند و اخبار مربوط به ورزشکاران را دنبال می‌کنند. بنابر این ورزشکاران نقش الگو برای جوانان دارند.

وی با اشاره به تاثیر اجتماعی حمایت ورزشکاران از محیط زیست اظهار کرد: دیدار بیرانوند با محیط‌بانان قطعا برد تبلیغاتی خوبی برای محیط زیست دارد. به عنوان مثال شکارچی که ورزش فوتبال را دوست دارد و هوادار علیرضا بیرانوند است؛ وقتی می‌بینید که این بازیکن هوادار محیط زیست است این موضوع در برخورد و نگاه او نسبت به محیط زیست تاثیر خواهد گذاشت.

این محیط‌بان باسابقه منطقه طالقان ادامه داد: علیرضا بیرانوند عکسی با لباس محیط‌بانی گرفت. قطعا این کار در سطح دنیا هم برای این بازیکن خوب کشورمان و هم محیط زیست بار مثبتی ایجاد می‌کند. در دنیا می‌گویند این ورزشکار با رنجرها عکس گرفته است و در ایران هم می‌گویند که حامی محیط‌بانان و محیط زیست است.

کد خبر 411387

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار محیط زیست

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha