همشهری آنلاین: تیم فوتبال "اف سی" شهر "گوا" از ایالت‌های جنوبی هند به دنبال به خدمت گرفتن مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران است.

مسعود شجاعی

به گزارش ایرنا به نقل از 'تایمز او ایندیا'، باشگاه فوتبال گوا قصد دارد 'مسعود شجاعی' را جایگزین 'مانوئل لانزروت' بازیکن اسپانیایی خود کند.

به گفته مقامات این باشگاه، مسعود شجاعی می‌تواند در هند طرفداران زیادی پیدا کند.

مسعود شجاعی با 'سرگیو لوبرا' مربی باشگاه فوتبال گوا آشنایی دارد.'لوبرا' در سال 2014 در 'لوس پالماس 'اسپانیا مربی شجاعی بوده است.

یک مقام باشگاه فوتبال گوا گفت: شجاعی دارای پیشنهاد از دو باشگاه بزرگ دیگر هم است . مربی این باشگاه از زمان حضور در اسپانیا با وی آشنایی دارد.

این نخستین بار است که یک بازیکن ایرانی پیشنهاد بازی در فوتبال هند دریافت کرده است.

باشگاه‌های هند همچنین به دنبال به خدمت گرفتن دیگر بازیکنان تیم های ملی از جمله اوروگوئه، پاناما، کاستا ریکا و ایسلند هستند.

یک مقام از باشگاه فوتبال شرق بنگال گفت: ما نزدیک به انعقاد قرارداد با 'جانی آکوستا' از کاستاریکا هستیم. مذاکرات با نماینده این بازیکن به خوبی پیش رفته و اطمینان داریم که یک بازیکن سرشناس را به خدمت خواهیم گرفت.

باشگاه فوتبال شرق بنگال یک پیشنهاد 200 هزار دلاری را برای به خدمت گرفتن این بازیکن کاستاریکایی مطرح کرده است که بسیار بیشتر از دستمزد وی در باشگاه کنونی او در کلمبیا است.

اما آکوستا تنها بازیکنی نیست که به هند منتقل می‌شود. هم تیمی 'لویس سوارز' و هافبک تیم اوروگوئه،'کریستین رودریگز' نیز آماده انتقال به هند است.

مسئولان باشگاه های هندی اعلام کرده‌اند آماده ارائه پیشنهاد 2 میلیون دلاری برای به خدمت گرفتن این بازیکن هستند.

بازیکن دیگر که هند به دنبال به خدمت گرفتن وی است' گابریل گومز' هافبک تیم ملی پاناما است که به دلیل عملکرد خوب خود در طول جام جهانی توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

همچنین باشگاه فوتبال شهر پونا نیز به شدت علاقه مند به جذب 'کری ارنیسون' بازیکن خط دفاع تیم ایسلند است. 'ارنیسون' که در قلب دفاع تیم ملی ایسلند قرار داشت به خوبی توانست در بازی با آرژانتین 'لیونل مسی' را کنترل کند. بازی ایسلند و آرژانتین با نتیجه مساوی 1-1 به پایان رسید.

کد خبر 410468

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار