همشهری آنلاین: سازمان خصوصی سازی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که سامانه سهام عدالت از ابتدای تیرماه به مدت ۲ هفته از دسترس خارج می‌شود و مشمولان فقط تا ۳۱ خردادماه فرصت دارند شماره شبای خود را به این سامانه اعلام کنند.

سازمان خصوصی سازی

به گزارش ایرنا از سازمان خصوصی سازی، این سامانه در بخش مربوط به دریافت شماره شبای مشمولان برای بروز رسانی و بررسی چگونگی ادامه دریافت شماره شبا از مشمولان سهام عدالت از دسترس خارج می‌شود و امکان ثبت شماره شبای بانکی جدید در این سامانه فراهم نخواهد بود.

براساس این گزارش، مشمولانی که تاکنون موفق به وارد کردن شماره شبای بانکی خود به سامانه سهام عدالت نشده‌اند در این هفته فرصت دارند شماره شبای بانکی خود را در سامانه سهام عدالت به نشانی اینترنتی www.samanese.ir وارد کنند.

برپایه این گزارش سایر خدمات این سامانه در 2 هفته یادشده همچنان به عموم مشمولان ارائه می‌شود.

مشمولان سهام عدالت از20 فروردین ماه سال گذشته فرصت داشتند شماره شبای بانکی خود را برای دریافت سود سال مالی 1395 شرکت‌های سرمایه پذیر وارد کنند.

تاکنون نزدیک به 38 میلیون و 800 هزار نفر سهام عدالت خود را به طور کامل دریافت کرده‌اند و سود اختصاص یافته به این دسته از مشمولان مبلغ حدود سه هزار و 200 میلیارد تومان بوده است.

در حال حاضر حدود 39 میلیون و 400 هزار نفر شماره شبای بانکی خود را به این سامانه وارد کرده‌اند.

کد خبر 408209

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha