همشهری‌آنلاین: مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد از برگزاری جشنواره نان و خرما در ماه رمضان در بوستان آب و آتش خبر داد.

سیدمحمدحسین حجازی، مديرعامل شركت نوسازي اراضي عباس‌آباد با اشاره به برپایی جشنواره نان و خرما در اراضی عباس آباد گفت: جشنواره غذای اقوام ایرانی و سوغات استان‌ها تا پایان ماه مبارک رمضان پذیرای شهروندان خواهد بود.

به گزارش ایسنا، مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد افزود: این جشنواره در قالب ۳۰ غرفه به عرضه غذای اقوام و سوغات استان‌ها پرداخته است.در این جشنواره سعی کرده‌ایم، شهروندان تهرانی را با آیین و سنن استان‌ها آشنا کنیم.

او ادامه داد: این جشنواره حد فاصل بوستان آب و آتش تا ورودی پل طبیعت برگزار می‌شود و تا پایان ماه مبارک رمضان نیز ادامه خواهد داشت.

  • برگزاری تئاتر مردمی خرداد در بوستان آب و آتش

حجازی با اشاره به برگزاری «پنجمین همایش سراسری تئاتر مردمی خرداد» در اراضی عباس آباد گفت: این همایش با محوریت قیام ۱۵ خرداد، شخصیت امام خمینی (ره) و مبارزات سیاسی ایشان هر ساله در خردادماه برگزار می‌شود.

او ادامه داد: امسال به جهت آن که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، رویکردی به این حوزه نیز خواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد با اشاره به اجراهای بخش خیابانی این دوره جشنواره، یادآور شد: فضای باز مجموعه تئاترشهر، محوطه حوزه هنری، بوستان آب و آتش، برج میلاد و همچنین خانه هنرمندان میزبان این دوره از همایش بودند.

او در خصوص این‌که همایش سراسری تئاتر مردمی در دو بخش تهران و شهرستان‌ها اجرا می‌شود، تصریح کرد: این برنامه از هشتم تا 12 خردادماه در تهران و از ۱۲ تا ۱۵ خرداد در شهرستان‌ها و مراکز استان اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نوسازی اراضی عباس آباد، اجرای میدانی نمایش‌های میدانی برگزیده پنجمین همایش سراسری تئاتر مردمی خرداد، هر شب تا ۱۵ خرداد در بوستان آب و آتش به اجرا در می‌آید.

کد خبر 407070

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار