همشهری آنلاین: معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان علیه نظام اسلامی و جوانان کشورمان گفت: استکبار جهانی بی‌وقفه تهاجم فرهنگی علیه کشورمان را ادامه می‌دهد.

 شیخ حسنی

به گزارش وزارت دفاع، امیر سرتیپ شیخ حسنی روز شنبه در مراسم تجلیل از اساتید نمونه وزارت دفاع از اساتید حوزه تربیت و آموزش اسلامی به عنوان ارکان اصلی محور و جبهه مقاومت فرهنگی متحد و یکپارچه کشور نام برد و اظهار داشت: در حوزه آموزش و تربیت دینی و اعتقادی تهیه مدل و الگوهای نو و متناسب با شرایط روز می تواند کمک موثری به رشد و تعالی حوزه آموزش کند.

وی افزود: به نظر می رسد اگر قرار باشد اقدامات موثرتر و جدی تری در حوزه آموزش های اعتقادی که امروز به طور جد مورد توجه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) قرار دارد انجام شود باید در نیروهای مسلح مدل آموزشی جدید و نویی را برای این حوزه تدوین و حرکت های جدی تری را با توجه به هجمه شدید دشمنان انجام دهیم.

وی تصریح کرد: استکبار جهانی بی وقفه تهاجم فرهنگی علیه کشورمان را ادامه می دهد که در این ارتباط اساتید حوزه تربیت و آموزش اسلامی باید برای مقابله با این هجمه طرح و ایده ارائه دهند.

وی با بیان اینکه در حوزه آموزش و تربیت اسلامی باید مرز شکنی علمی صورت گیرد، گفت: در وزارت دفاع بحمدالله اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است لذا معتقدیم باید آموزش و تربیت اسلامی سرلوحه اقدامات و فعالیت ها قرار گیرد تا کارکنان نیروهای مسلح بتوانند با دشمن شناسی به موقع پاسخ دشمنان را بدهند.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع با بیان اینکه نظام مند کردن حوزه آموزش و تربیت نیز طی سالهای گذشته مدنظر بوده است، ادامه داد: تدوین الگو و مدل مناسب در حوزه آموزش باید مورد توجه جدی مسئولان و متولیان امر باشد چرا که باعث نظام مند شدن کار می شود و سودمندی بسیاری برای سازمان به همراه خواهد داشت.

در این همایش از اساتید نمونه در حوزه های مختلف با حضور رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و مدیرعامل سازمان صنایع الکترونیک ایران تجلیل شدند.

کد خبر 405869

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار