همشهری‌آنلاین: رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تغییر ساعات پیک ترافیک تهران با آغاز ماه مبارک رمضان خبر داد.

ترافیک

سرهنگ محمد رازقی، رئيس مركز كنترل ترافيك پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ترافیک معابر وبزرگراه‌های تهران در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: صبح امروز(شنبه 29 ارديبهشت) که به نوعی اولین روز کاری در ماه مبارک رمضان است ترافیک صبحگاهی و بار ترافیکی ورودی تهران با تأخیر آغاز شد و از حوالی ساعت 7 صبح امروز شاهد افزایش حجم ترافیک در بزرگراه‌های همت، حکیم‌، آزاد راه تهران - کرج، نواب، شهید لشکری، بابایی،‌امام علی، زین‌الدین و... بودیم.

سرهنگ محمد رازقي افزود: پیش‌بینی می‌شود که ساعات پیک ترافیک در عصر امروز نیز تغییر کند. در همین راستا احتمالا از ساعت 4 بعداز ظهر تا هنگام اذان مغرب با ا فزایش حجم ترافیک در معابر تهران رو به رو هستیم.

او از شهروندان خواست که زمان سفر خود را در سطح شهر مدیریت کرده و آن را به ساعات پیک ترافیک موکول نکنند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران همچنین با اشاره به فعالیت شبانه برخی مراکز تفریحی و تجاری در ایام ماه رمضان اظهار کرد: در این زمینه نیز پیش‌بینی‌های ترافیکی لازم انجام شده است و ماموران پلیس راهور از آمادگی لازم برخوردار هستند.

کد خبر 405820

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار