دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۵
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: رسانه‌های رژیم صهیونیستی طی روزهای اخیر نواری ویدیویی‌ای را درباره کوچک‌ترین خبرنگار فلسطینی به نام جنی جهاد تمیمی منتشر کردند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی نسبت به فعاليت جنی جهاد تمیمی، دختر بچه ۱۲ ساله اهل فلسطين که "کوچک‌ترین خبرنگار جهان" تلقی می‌شود و از ساکنان شهرک "النبی صالح" در رام‌الله است، هشدار دادند چراکه او به خوبی به زبان انگلیسی به توصیف جنایت‌ها و تجاوزات سربازان اسرائیل در جریان حمله به شهرک محل زندگی‌اش می‌پردازد.

رسانه‌های اسرائیل این دختربچه را خطرناک‌تر از عهد تمیمی توصیف کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از روسیا الیوم،رسانه‌های رژیم صهیونیستی کلیپ ویدیویی‌ای را اخیرا منتشر کردند که تصویر سربازان اسرائیلی را با این دختربچه طی یورش‌شان در روستای مذکور نشان می‌داد که با آن‌ها به زبان انگلیس و عربی در حال بحث بود.

رسانه‌های این رژیم اعلام کردند که این دختربچه با استفاده از زبان انگلیسی و از طریق کلیپ‌های ویدیویی که به طور گسترده در شبکه‌های اجتماعی در سراسر جهان منتشر می‌شود، تجاوزات و اقدام‌هاي سربازان اسرائیلی را برملا می‌کند.

یک کلیپ ویدئویی آزار و اذیت سربازان اسرائیلی و تلاش آنها براي ممانعت از حضور او مقابل دوربین را نشان می‌دهد.

اتحادیه خبرنگاران پیشتر کارت عضویت افتخاری را به جنی جهاد التمیمی ارائه داده و از نقش ویژه او در افشای اقدام‌هاي نیروهای اشغالگر و تولید شماری از فیلم‌های کوتاه به زبان عربی و انگلیسی که جنایت‌هاي اسرائیل را با صدا و تصویر توضیح می‌دهد، تشکر کرد.

کد خبر 403489

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار رسانه و روزنامه‌نگاری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha