همشهری آنلاین: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: شهروندان و مسافران متروی تهران می‌توانند با خرید کارت بلیت‌های مدت دار از ۲۵ درصد تخفیف بیشتر نسبت به کارت بلیت‌های مبلغ‌دار برخوردار شوند.

ایسنا نوشت: نوبخت با اشاره به اینکه براساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در سال ۹۷ ، قیمت بلیت تک سفره متروی تهران 10 هزار ریال ، بلیت تک سفره حومه 10 هزار ریال و بلیت تک سفره و کارت بلیت مبلغ دار فرودگاه امام خمینی (ره) 75 هزار ریال در نظر گرفته شده است،گفت: شهروندان و مسافران می‌توانند با استفاده از کارت بلیت‌های مبلغ دار و مدت‌دار از تخفیف برخوردار شوند.

وی ادامه داد: در خطوط درون شهری قیمت هر سفر در کارت‌های مبلغ دار براساس مسافت طی شده اخذ می‌شود که تا ۶۶ درصد تخفیف بر حسب کیلومتراژ استفاده مسافران در این کارت‌ها لحاظ خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه تصریح کرد: در سال ۱۳۹۷ علاوه برکارت بلیت مبلغ‌دار، کارت بلیت‌مدت‌دار هم به مسافران ارائه می‌شود که ۲۵ درصد بیشتر از کارت‌های مبلغ دار عادی دارای تخفیف است.

به گفته مهندس نوبخت کارت بلیت‌های مدت دار در سه دوره زمانی سه ماهه، شش ماهه و یک ساله عرضه می شوند.

وی در خصوص قیمت این کارت‌ها گفت: کمترین مبلغ برای دریافت کارت بلیت مدت دار در دوره سه ماهه ۱۱۲۵۰۰۰ ریال، در دوره شش ماهه ۱۸۷۵۰۰۰ ریال و در دوره یک ساله ۳۳۷۵۰۰۰ ریال است که با اعمال ۲۵ درصد تخفیف به ترتیب ۱۵۰۰۰۰۰ ریال، ۲۵۰۰۰۰۰ ریال و ۴۵۰۰۰۰۰ ریال در این کارت ها شارژ می شود.

بنا براعلام مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، وی خاطر نشان کرد: در کارتهای مدت دار، از زمان صدور تا زمان تعیین شده (سه ماه، شش ماه و یک سال) باید از موجودی کارت به طور کامل استفاده شود.

کد خبر 403118

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار