همشهری آنلاین: دانشجویان مشمول جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ تا ۱۹ اردیبهشت ۹۷ فرصت دارند با تکمیل فرم‌های مربوطه از تسهیلات راتبه دانشجویی استفاده کنند.

به گزارش مهر، دانشجویان مشمول جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ تا ۱۹ اردیبهشت ماه سال ۹۷ فرصت دارند فرم مربوط به فعالیت‌های دانشجویی در خصوص استفاده از تسهیلات راتبه دانشجویی (واریزی ماهیانه) را تکمیل و به مرکز رشد استعدادهای درخشان تحویل دهند.

تمامی مشمولین جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان (دانشجویانی که نام آنها در لیست تایید شده از طرف بنیاد ملی نخبگان است) در خصوص دریافت راتبه دانشجویی (واریزی ماهیانه) در مقاطع مختلف باید موارد اعلام شده را اعمال کنند.

مبلغ این راتبه در نیمسال اول بدون ارائه گزارش کار دانشجویی توسط بنیاد برای دانشجویان واریز شده است ولی برای نیمسال دوم باید گزارش کار دانشجویی برای بنیاد ملی نخبگان ارائه شود تا مبلغ مذکور به دانشجو پرداخت شود.

دانشجویانی که در حال انجام فعالیت دانشجویی در مراکز مرتبط با دانشگاه‌ها هستند تا ۱۹ اردیبهشت ماه فرصت دارند فرم مربوط به فعالیت‌های دانشجویی را از لینک مربوطه دریافت و تکمیل کرده و به مرکز رشد استعدادهای درخشان تحویل دهند.

کد خبر 402263

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha