همشهری آنلاین: رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا جدیدترین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را در یازدهمین روز فروردین ماه اعلام کرد و از مسدود بودن شش محور مواصلاتی در کشور خبر داد.

راهور جاده

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت جاده‌های کشور افزود: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی تا این لحظه شاهد بارش پراکنده باران در اکثر محورهای استان‌های گیلان و مازندران همچنین محور آشخانه - بجنورد در استان خراسان شمالی هستیم. همچنین در اکثر محورهای استان اردبیل، محور کرج - چالوس در محدوده هزارچم و محور فیروزکوه در محدوده گدوک مه‌گرفتگی گزارش شده است.

وی در ادامه گفت: در مسیر شمال به جنوب محور هراز از پارک جنگلی آمل تا نارنجستان- ترافیک سنگین و در محدوده‌های تونل تکاور، لاسم و منظریه هر دو مسیر رفت و برگشت پرحجم است. در مسیر جنوب به شمال محور کرج - چالوس از ابتدای محور تا تونل شماره ۷ نیز ترافیک سنگین و طول محور پرحجم گزارش شده است. در طول هر دو مسیر رفت و برگشت محور فیروزکوه نیز شاهد ترافیک پرحجم هستیم. استان گیلان در هر دو مسیر رفت و برگشت محورهای لوشان، منجیل و رودبار، طول هر دو مسیر رفت و برگشت آزادراه‌های تهران - کرج و کرج - قزوین و استان خراسان رضوی، آزاد راه ملک‌آباد به مشهد و قوچان - مشهد و تربت حیدریه - مشهد نیز دارای ترافیک پرحجم هستند. سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

رحمانی از مسدود بودن شش محور خبر داد و اظهارکرد: محور اولنگ - شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور دیزین - شمشک در استان‌های تهران و البرز و محور فرعی گنجنامه - تویسرکان در استان همدان مسدود هستند همچنین در استان ایلام، محور دره‌شهر - پل‌دختر محدوده واریانات چشمه شیرین به علت ریزش کوه مسدود شده و مسیر جایگزین آن جاده قدیم چشمه شیرین است. استان خوزستان محور شوش -فتح المبین به علت طغیان رودخانه و تخریب پل و محور پونل به خلخال در استان‌ گیلان به علت ریزش کوه مسدود شده‌اند.

کد خبر 401689

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار