شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
۰ نفر

همشهری آنلاین: پنج تبعه ایرانی طی سانحه رانندگی در مسیر شهر بایبورد ـ گوموشحانه در شمال شرقی ترکیه جان باختند.

حادثه رانندگی

به گزارش ایرنا، این ایرانیان با یک دستگاه خودرو سواری به رانندگی علیرضا.ب 38 ساله در چاله‌ای به عمق 10 و دهانه 10 متری در مسیر جاده که جهت احداث فاضلاب کنده شده بود، سقوط کرده و جان باختند.

محمدابراهیم طاهریان فرد سفیر جمهوری اسلامی ایران در ترکیه  اعلام کرد: اتباع ایرانی شامل دو خانواده و در مجموع هشت نفر بودند که پنج نفر جان باخته و سه نفر از آنها نیز مجروح شده و به بیمارستان بایبورد منتقل شدند.

وی با اشاره به اعزام عوامل کنسولگری ارزروم به محل حادثه و بررسی میدانی موضوع، اظهار کرد که برای رسیدگی به وضعیت درمانی سه مجروح حادثه که 2 کودک 12 ساله و یک کودک 2 ساله هستند، اقدام لازم در حال انجام است.

پلیس ترکیه نیز در گزارشی اعلام کرد که این حادثه به علت بی‌احتیاطی راننده و در ساعت 21 دیشب ( پنجشنبه 9 فروردين) اتفاق افتاده است.

بنا به ادعای پلیس ترکیه، در محل حادثه که برای احداث تاسیسات فاضلات به عمق و دهانه 10 متر حفاری انجام شده بود، علائم و هشدارهای جاده ای نصب شده است.

به گزارش پلیس ترکیه، بلافاصله پس از این حادثه و پشت سر خودرو ایرانی، یک خودرو مینی بوس ترکیه نیز با چهارسرنشین در همین محل سقوط کرده که سه نفر از سرنشین آن خودرو نیز جان باخته‌اند و یک نفر نیز مجروح شده است.

کد خبر 401673

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی