همشهری آنلاین: نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت، انجام سفرهای هوایی میان دهلی‌نو و تل‌آویو از طریق حریم هوایی عربستان یک رخداد تاریخی است که پس از اقدامات پشت پرده‌ای بلندمدتی به انجام رسیده است و این پروازها پیامدهای فراوانی به همراه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا به نقل از روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در آغاز جلسه دولت این رژیم گفت، انجام پروازهای شرکت ایر ایندیا به اسرائیل در چند روز قبل در چارچوب خط مستقیمی آغاز شد که هند را به تل‌آویو متصل می‌کند و این اقدام در بلندمدت یک مناسبت تاریخی به حساب می‌آید.

نتانیاهو تصریح کرد: این تحولات با گذر زمان حاصل شده و امکانات فراوانی را در مقابل اسرائیل ایجاد خواهد کرد. من بر این باورم که این امور پیامدهای بلندمدتی دارد که در آینده مشخص می‌شود، اما در حال حاضر این ضرورت را نمی‌بینم که صحبت بسیاری در مورد این مسئله مطرح کنم.

وی خاطرنشان کرد: انجام سفرهای هوایی از هند به اسرائیل از طریق حریم هوایی عربستان در پی اقدامات بلندمدتی انجام شده که بیشتر این اقدامات در پشت پرده صورت گرفته است و من ترجیح می‌دهم که این مساله در حال حاضر نیز به همین منوال و پشت پرده باقی بماند.

کد خبر 401458

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار غرب آسیا

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha