همشهری آنلاین: علی ضیا، محمد سلوکی، ژیلا صادقی، احسان علیخانی، محمد صالح علا، ابوالفضل آقاخانی و مهران مدیری برنامه‌های تحویل سال را اجرا می‌کنند.

سریال

به گزارش مهر، علاوه بر سریال‌های نوروزی شاید یکی از بخش‌های جذاب تلویزیون برای علاقه‌مندان در هنگام نوروز برنامه‌های تحویل سال باشد. اینکه این برنامه‌ها را در هر شبکه چه کسی اجرا می‌کند و قرار است برای غافلگیر کردن مخاطب چه مهمانی دعوت کنند و چه اتفاقاتی رخ دهد از سوال‌هایی است که برای مخاطبان به وجود می‌آید. البته در این چند سال بیشتر ویژه برنامه‌های تحویل سال شبکه‌ها به دعوت از چهره‌های هنری و ورزشی و سلبریتی‌ها اختصاص یافته است و شبکه‌های مختلف در رقابت هستند تا با دعوت از بهترین چهره‌ها مردم را پای شبکه خود بنشانند.

مهمانان ویژه سال تحویل و همچنین آیتم‌ها و اتفاقات پیش بینی شده گاهی تا آخرین لحظات پخش برنامه، پنهان می‌ماند اما در گزارش کوتاهی که در زیر می‌خوانید عناوین و مجریان هر شبکه در ویژه برنامه تحویل سال مرور می‌شوند.

  • سیدعلی ضیا در شبکه یک

ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک با نام «یک یک» و با اجرای سیدعلی ضیا از دیشب ۲۶ اسفندماه آغاز شد و تا تحویل سال هر شب روی آنتن می‌رود. این ویژه برنامه در روز سه شنبه ۲۹ اسفند نیز از ظهر شروع شده و تا ساعتی پس از تحویل سال ادامه خواهد داشت.

یکی از ویژگی‌های این ویژه برنامه حضور مردم در استودیو است و قرار است چهره‌های هنری و ورزشی در این ویژه برنامه حضور یابند که سنت هر ساله شبکه‌های تلویزیونی است.  

تیتراژ آغازین «یک یک» توسط علیرضا عصار اجرا شده و خواننده تیتراژ پایانی برنامه حجت اشرف زاده است.

شب گذشته نیز اولین مهمان این ویژه برنامه نوروزی اکبر عبدی بود.

ویژه برنامه تحویل سال «یک یک» با اجرا و تهیه کنندگی علی ضیا از ساعت ۲۳:۱۵ هر شب تا حوالی ۲ بامداد از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

  • شبکه دو با محمد سلوکی و ژیلا صادقی

ویژه برنامه تحویل سال شبکه دو را محمد سلوکی به همراه ژیلا صادقی اجرا می‌کند. این ویژه برنامه به تهیه‌کنندگی محمدرضا رضاییان روی آنتن می رود که از شب ۲۹ اسفند آغاز می‌شود و روز ۲۹ اسفند نیز از ساعاتی قبل از سال تحویل شروع می‌شود و تا بعد از آن ادامه خواهد داشت.

هنوز جزییات دیگری از این ویژه برنامه در دسترس نیست.

  • شبکه سه و احسان علیخانی

احسان علیخانی که سال پیش برنامه «سه ستاره» را روی آنتن شبکه سه برد امسال «بهار نارنج» را به عنوان ویژه برنامه تحویل سال اجرا می‌کند.

این برنامه این شب‌ها بعد از خبر ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه سه می‌رود و قرار است روز ۲۹ اسفند نیز در یک بازه چندین ساعته مهمان خانه‌های مردم باشد.

اولین برنامه علیخانی نیز شب گذشته با دعوت از رضا رشیدپور مجری تلویزیون روی آنتن رفت و به حاشیه های پیرامونی رشیدپور طی این چند وقت پرداخت.

  • شبکه چهار با صالح علا

مثل سال گذشته امسال هم محمد صالح علا مجری پیشکسوت سیما، ویژه برنامه تحویل سال این شبکه را اجرا می‌کند. این ویژه برنامه در پایتخت کتاب ایران شهر کاشان تولید می‌شود. این برنامه دو ساعت قبل از تحویل سال روی آنتن می‌رود و در ۱۵ روز عید نیز با بررسی پرفروش‌ترین رمان‌های جهان ادامه پیدا می‌کند.

  • شب فیروزه ایِ شبکه پنج

در شبکه پنج یا شبکه تهران برنامه «شب فیروزه ای» که عوامل آن هر چند وقت یک بار آن را از شهرهای مختلف کشور روی آنتن می‌برند به ویژه برنامه تحویل سال اختصاص داده شده است و با اجرای ابوالفضل آقاخانی هر شب ساعت ۲۱ از برج میلاد پخش می‌شود.

این جنگ شبانه نیز از ۲۶ اسفندماه آغاز شده است و پخش آن نیز تا ۱۳ فروردین ادامه خواهد داشت. اولین شب این برنامه نیز با حضور مهمانانی از حوزه های مختلف هنر و موسیقی و ... روی آنتن رفت.

  • «دورهمیِ» مهران مدیری در شبکه نسیم

شبکه نسیم که بیشتر به پخش تاک‌شوها و برنامه‌های ترکیبی اختصاص دارد امسال ویژه برنامه‌ای ۲ ساعته برای تحویل سال در نظر گرفته است. مجموعه «دورهمی» این بار در قالب یک ویژه برنامه تولید می‌شود که روز ۲۹ اسفند از ساعت ۱۶ تا ۱۸ پخش می‌شود.

این برنامه هنوز ضبط نشده است با این حال مهران مدیری آن را با چند مهمان پیش می‌برد. همچنین «دورهمی» نیز تا پایان تعطیلات نوروز ۹۷ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

کد خبر 401196

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha