همشهری آنلاین: سرپرست اداره کل امور بانوان شهرداری تهران در واکنش به فیلم منتشر شده از مراسم جشن بانوان شاغل در شهرداری تهران تاکید کرد که این دخترها به سن تکلیف نرسیده بودند و همگی زیر ۹ سال بودند.

فاطمه راکعی

فاطمه راکعی در گفت‌وگو با شهرنوشت گفت: بداخلاقان بهانه‌جو هر روز با ترفندی به دنبال ایجاد حاشیه برای شهرداری تهران هستند که تازه‌ترین آن، انتشار فیلم گل‌افشانی چند دختر زیر ۹ سال است.

وی ادامه داد: در دقایقی از جشنی که به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س) برای بانوان شاغل در شهرداری تهران گرفته شد و شهردار محترم تهران نیز در آن حضور داشتند، چند دختر زیر ۹ سال با لباس محلی برای گل‌افشانی روی سن آمدند و با حرکات هنری اقدام به گل‌افشانی کردند.

راکعی تاکید کرد: در حالی که در کشور ده‌ها گروه هنری در جشنواره‌ها و مراسم‌های مختلف و بر اساس آداب و رسوم اقوام ايرانی، حرکات هنری در برنامه‌های رسمی انجام می‌دهند و بارها چنین برنامه‌هایی از رسانه ملی نیز پخش شده، بداخلاقان بهانه‌جو به جوسازی کاذب در این خصوص پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: این حرکات نه رقص است و نه توسط دختران بالغ انجام شده و گل افشانی و انجام حرکات هنری چند دختربچه نه جرم است و نه گناه است.

 

دختران شرکت کننده در مراسم گل افشانی شهرداری

دختران شركت كننده در مراسم گل‌افشاني در برج ميلاد

 

راكعي تاکید کرد: البته شايد بهتر بود اين دختربچه‌ها تنها گُل افشاني كنند و قراري كه با گروه هنري نيز گذاشته شده بود، همين بود و در اين صورت، كساني كه مترصد هر فرصتي براي تخريب هستند، اين امكان را پيدا نمي‌كردند.

سرپرست اداره كل امور بانوان شهرداري تهران در پايان تاكيد كرد: به خاطر اين مساله از طرف برگزاركنندگان برنامه كه آنها نيز چنين چيزي را پيش‌بيني نمي‌كردند، از شهردار محترم تهران عذرخواهي مي‌كنم.

کد خبر 400308

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار