همشهری آنلاین: رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی با انتشار نامه‌ای از مسئولیت خود در این فدراسیون استعفا کرد.

رسول خادم

به گزارش ایرنا در متن نامه استعفای رسول خادم که از سوی روابط عمومی فدراسیون کشتی منتشر شده، آمده است: زمان 'رفتن' فرا رسیده گفتنش هم برای من آسان نیست، اما باید پذیرفت.

در نامه استعفای خادم اضافه شده است: در انتخابات فدراسیون کشتی برای بار دوم شرکت کردم تا بتوانم یک دوره دیگر برای کشتی کشورم کار کنم اما اما گویا نمی شود. من برای کشتی آمده ام، نمی خواهم برای ماندگاری 'خودم' کار کنم اگر می‌خواستم برای 'خودم ' کار کنم، هیچگاه به کشتی برنمی‌گشتم.

در بخش دیگری از این نامه آمده است: اشتباه برداشت نشود، این کلام من از سر تقوا و فروتنی نیست، بنده سالهاست که در مصاف با ناسازگاری‌های روزگار،

اهل وادادن و قهر و آشتی نیستم اما افکار قناس من دارد برای کشتی پرهزینه می‌شود. حتما ناتوان‌تر از آن هستم که باری از دوش کشتی بردارم، ولی نمی‌توانم به کشتی دروغ بگویم، دروغ بگویم تا بمانم، کشتی به اندازه کافی تنها و مظلوم هست. چه باید کرد، گاهی بهترین شیوه ایستادن، نایستادن است. گذر زمان بسیاری از سوال‌ها را پاسخ خواهد داد.

رسول خادم در نامه استعفای خود از همه مردم علاقمند به کشتی به عنوان ورزش ملی کشور، که در مدت مسئولیت وی در فدراسیون، به گفته او 'ناتوانی هایش' را تحمل کرده و با عشق و ایمان به این رشته ورزشی کهن و باستانی، سازمان مدیریت کشتی کشور را حمایت کردند، قدردانی کرده است.

در نامه استعفای رسول خادم همچنین آمده است: 'از همه پیشکسوتان بزرگ کشتی، روسای محترم هیات کشتی استانها و شهرستانها، جامعه مربیان و داوران کشتی کشور، قهرمانان ملی کشورمان در تمامی رده‌های سنی، بانوان کشتی گیر و مربی و داور، همه مدیران و کارکنان سازمان مدیریت کشتی کشور، از صدا و سیما، جامعه رسانه ای کشتی و همه منتقدان عزیزی که دلسوز عزت کشتی ایران هستند، سپاسگزارم'.

خادم در نامه استعفای خود همچنین از اعضای مجمع عمومی فدراسیون کشتی، برای رفتن زود هنگام خود عذرخواهی کرده و افزوده است: آرزو داشته و دارم، کشتی بعنوان ورزش ملی کشور، قهرمانان المپیک و جهانی داشته باشد، که مردم بیش از مدال آنها، به شخصیت‌شان احترام بگذارند. آرزو داشته و دارم، کشتی نه بعنوان یک رشته ورزشی، بلکه بعنوان یک فرهنگ در تاریخ مناسبات اجتماعی در ایران، همواره در کنار مردم بماند و وسوسه‌های مادی، قهرمانان ملی آنها را از دردواره‌های جامعه جدا نکند
در پایان نامه استعفای رسول خادم تاکید شده است:کشتی این ورزش درد، رنج و زجر بخشی از وجود من است و بخشی از قلب من.

کد خبر 399640

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =