همشهری آنلاین: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان در ادامه سفر خود به جمهوری آذربایجان ، بعد از ظهر روز چهارشنبه با یاور جمال اف وزیر صنایع دفاع این کشور دیدار و مذاکره کرد.

دفاع

به گزارش ایرنا، سرتیپ امیر حاتمی که امروز صبح برای در راس یک هیات نظامی وارد باکو شده است، پس از دیدار با رئیس جمهوری آذربایجان ، الهام علی اف و ذاکر حسن اف وزیر دفاع این کشور ، با وزیر صنایع دفاع دیدار کرد.

طرفین در این دیدار در خصوص همکاری برای تولید تجهیزات نظامی مشترک ، مسائل فنی - نظامی و استفاده از فناوری های نوین بحث و تبادل نظر کردند.

نتظار می رود ، مقامات دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان در جریان این سفر به تفاهم ها و توافق هایی در زمینه همکاری های دفاعی و نظامی و همکاری در زمینه تولید مشترک صنایع دفاعی برسند.

سرتیپ امیر حاتمی ، قرار است امروز با نخست وزیر جمهوری آذربایجان نیز دیدار کند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان ، فردا از مراکز نظامی و دفاعی جمهوری آذربایجان بازدید خواهد کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان هنگام ورود ، به باکو در فرودگاه حیدر علی اف این شهر مورد استقبال حجت الاسلام و المسلمین سید علی اکبر اجاق نژاد ، نماینده ولی فقیه در جمهوری آذربایجان و جواد جهانگیرزاده سفیر ایران در باکو و هیات عالی رتبه نظامی جمهوری آذربایجان به سرپرستی فواد محمداف معاون وزیر دفاع آذربایجان قرار گرفت.

کد خبر 398985

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

دیدگاه خوانندگان