شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳
۰ نفر

همشهری آنلاین: حضور حسین اوجاقی در کادر فنی تیم ملی کابران فضای مجازی را سر ذوق آورد و با اقدام جدید کی روش شوخی‌های جالبی کردند.

کی‌روش اجاقی

به گزارش جی پلاس؛ کارلوس کی روش، حسین اوجاقی، سرمربی تیم ملی ووشو را به کادر فنی خود اضافه کرد تا در ماه‌ها باقی مانده تا جام جهانی از سرمربی پر افتخار ووشو استفاده کند.

هر چقدر حضور اوجاقی در تیم ملی برای کی‌روش با هدف و برنامه مشخصی بوده، این موضوع موجب شوخی کاربران توییتر شد و آنها انتخاب اوجاقی را به موضوعات مختلفی از جمله دیدار با اسپانیا و پرتغال و درگیری لفظی جدید کی‌روش و علی کریمی ربط داده و با آن شوخی کردند.

البته پیش از اینکه این موضوع تبدیل به سوژه شوخی کابران شود، حسین علی نژاد، رییس فدراسیون ووشو گفته که حضور اوجاقی در کادر فنی تیم ملی به جهت افزایش روحیه جنگندگی بازیکنان است و مربیان پرتغالی به این موضوع اعتقاد دارند.

کی روش چهار سال قبل هم برای افزایش روحیه جندگندگی تیم ملی از یک کماندوی غیرایرانی استفاده کرده بود و مزد تصمیم خود را در دیدار ایران و آرژانتین گرفت.

  • در ادامه شوخی کابران توییتر را می‌خوانید:

"‌کی‌روش داره یارکشی می‌کنه، خداروشکر بزرگ شده دیگه قهر نمیکنه"

"کی روش حسین اوجاقی سرمربی تیم ملی ووشو رو دعوت کرده به کادر فنی تیم ملی؛ فک کنم از نتیجه بازی جلو اسپانیا و پرتغال نا امید شده میخواد همه‌شون رو بزنه"

"‌اولش باورم نمی‌شد اما انگار واقعیه: حسین اوجاقی، سرمربی تیم ملی ووشوی ایران و قهرمان سابق جهان با دعوت کارلوس کی‌روش از دو هفته قبل کارش را به عنوان عضو جدید کادر فنی تیم ملی فوتبال آغاز کرده! لابد یه خیریتی توشه"

"‌کی روش مربی تیم ملی ووشو رو به کادر فنی اضافه کرد. ‌امیدواریم اشکان دژاگه و سردار آزمون در سبک‌های شائولین کنگ فو و تای چی چوان مقام‌های خوبی کسب کنن."

"فوتبال، ووشو پیوندتان مبارک؛ ترفند تازه کی‌روش برای تقویت بدن بازیکنان"

‌"سرمربی تیم ملی ووشو شده دستیار کی روش. قراره به جا اتوبوس تانک ببریم جام جهانی"

‌"کی روش سرمربی تیم ملی ووشو رو به کادر فنی تیم ملی اضافه کرده، معلومه بازی 2006 ایران پرتغال، مخصوصا عملکرد حسین کعبی رو خوب آنالیز کرده"

"‌حالا که حسین اجاقی مربی تیم ملی ووشو اومده تو کادر فنی تیم ملی فوتبال، پیشنهاد می‌کنم کی روش رسول خادم هم اضافه کنه. زیر دو خم‌های خوبی میگیره"

‌"کی روش سرمربی تیم ملی ووشو رو کرد مربی تیم ملی. ‌فک کنم بالاخره راه مقابله با آسنسیو و ایسکو و رونالدو رو پیدا کرد"

کد خبر 398569

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha