همشهری آنلاین: سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد: با توجه به اخطاریه‌های هواشناسی مبنی بر استمرار بارش باران، برف و وزش باد در برخی از استان های کشور، شهروندان لازم است توصیه های هواشناسی را جدی بگیرند و حتما اصول ایمنی را رعایت کنند.

سفر زمستانی

بهنام سعیدی در گفت‌وگو با ایرنا افزود: در حال حاضر مشکل خاصی در استان‌های برف گیر وجود ندارد و عبور و مرور در حال انجام است.

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از شهروندان خواست تا درصورت سفر ضروری به استان‌های برف‌گیر حتما به زنجیر چرخ و سوخت کافی مجهز باشند؛ همچنین البسه گرم و مواد خوراکی بهمراه داشته باشند و در رانندگی احتیاط کنند.

وی درباره بارش باران و برف در استان تهران نیز افزود: طبق گزارشات رسیده از سازمان هوشناسی، بارش برف و باران تا فردا (چهارشنبه 25 بهمن) در ارتفاعات قزوین، البرز و تهران استمرار خواهد داشت ولازم است شهروندان اصول ایمنی را رعایت کنند.

سخنگوی سازمان مدیریت بحران یادآور افزود: طبق اخطاریه های هواشناسی علاوه بر بارش باران و برف، امروز شاهد وزش باد شدید در خلیج فارس جنوبی، مرکزی و غربی خواهیم بود. سواحل بوشهرو خوزستان مواج و طوفانی خواهد بود و حداکثر طول ارتفاع موج به 2 تا سه متر خواهد رسید.

طبق اعلام هواشناسی، با ورود سامانه بارشی به کشور؛ بارش نزولات جوی باران وبرف از روزگذشته (دوشنبه) درکشور آغاز شده است و تا فردا چهارشنبه ادامه خواهد داشت.

کد خبر 398207

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار