پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
۰ نفر

همشهری آنلاین: تیم سایپا در حالی که با یک گل از ذوب آهن عقب بود با نتیجه چهار بر دو موفق شد این تیم را شکست بدهد.

سایپا

به گزارش " ورزش سه " بازی این دو تیم بسیار زیبا و پر حاشیه دنبال شد . در نیمه اول تیم ذوب آهن با گل کیروش استنلی پیش افتاد ، اما شاگردان علی دایی به وسیله ی مهدی ترابی ، بازی را به تعادل کشیدند و در ادامه محمد دانشگر با زدن گل دوم برایسایپا ، باعث شد نیمه اول به سود شاگردان علی دایی تمام شود . اما با شروع نیمه دوم ، تیم ذوب آهن برای جبران نتیجه  به دست آمده وارد زمین شد و فشار زیادی به تیم سایپا وارد کرد . ولی تیم سایپا با استفاده از دو مهره ی هجومی خود ، یعنی علی قلی زاده و مهدی ترابی ضد حمله های فراوانی بر روی دروازه ذوب آهن ایجاد کرد در نهایت توانست ، دو گل دیگر وارد دروازه مظاهری بکند و برنده این بازی باشد . یکی از نکات حاشیه ای این بازی ، اخراج امیر قلعه نویی از کنار زمین بود که جنجال فراوانی را ایجاد کرد .

  • شرح گل :

دقیقه ۱۰ (ذوب آهن): ذوب آهنی ها در اولین حمله ی خود از سمت چپ ، صاحب موقعیتی شدند که کیروش استنلی ، سانتر محمد ستاری را با ضربه ای فنی تبدیل به گل کرد.
دقیقه ۱۵ (سایپا): بازیکنان سایپا از کناره های زمین ارسالی انجام دادند که توپ به دست نژاد مهدی ، مدافع ذوب آهن برخورد کرد و داور ضربه ی پنالتی اعلام نمود و این ضربه توسط مهدی ترابی داخل دروازه ذوب آهن قرار گرفت .
دقیقه ۳۹ (سایپا): سایپا از سمت چپ زمین، صاحب ضربه ایستگاهی شد که محمد دانشگر، سانتر ارسالی علی قلی زاده را به گل تبدیل کرد .

دقیقه ۷۳ (سایپا): مهدی ترابی طی یک ضد حمله ، به قلب دفاع ذوب آهن نفوذ کرد و علی قلی زاده را صاحب موقعیتی نمود و این بازیکن با ضربه ای فنی ، دروازه رشید مظاهری را باز کرد .

دقیقه ۸۴ (سایپا): رضا جعفری که به تازگی وارد زمین شده بود ، با ضربه سر فنی ، دروازه مظاهری را برای بار چهارم باز کرد.

دقیقه ۹۲ (ذوب آهن): تیم ذوب آهن از پشت محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی شد که قاسم حدادی فر با شوتی زمینی دروازه را باز کرد .

  • بهترین بازیکن زمین :

مهدی ترابی: این هافبک جوان باز هم بهترین بازیکن تیمش و مرد همه کاره سایپا بود . این بازیکن علاوه بر این که یک گل برای سایپا به ثمر رساند ؛ پایه گذار گل سوم تیمش هم شد . ترابی در این بازی بسیاری از حملات تیمش را طراحی کرد و موثر ترین یار علی دایی در ثبت این نتیجه پر گل بود .

  • لحظات حساس

دقیقه ۱۱ : بر روی اشتباه و عدم هماهنگی دفاع و دروازبان ذوب آهن ، مهدی ترابی با مظاهری تک به تک شد که ضربه ی این بازیکن با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت .
دقیقه ۱۶ : تیم سایپا ، صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که شوت رضاوند از کنار دروازه به بیرون رفت .
دق

یقه ۲۳ : امید خالدی ، مدافع سایپا از سمت چپ ارسالی انجام داد که توپ این بازیکن مماس با تیر دروازه و به شکل خطرناکی به بیرون رفت.
دقیقه ۲۹ : ذوب آهنی ها صاحب موقعیتی از پشت محوطه جریمه شدند و ضربه ی زیبای رجب زاده در ریباند به کیروش رسید که ضربه ی این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت .
دقیقه ۵۵ : کیروش ، مهاجم ذوب آهن صاحب موقعیتی عالی در محوطه جریمه شد که ضربه اش از بالای دروازه به بیرون رفت .

دقیقه ۵۸ :مهدی ترابی باز هم از اشتباه مدافع ذوب آهن استفاده کرد و با رشید مظاهری تک به تک شد که ضربه این بازیکن توسط دروازبان ذوب آهن دفع شد .

دقیقه ۶۷ :ضربه ی سر چکشی مرتضی تبریزی را دروازبان سایپا به زیبایی دفع کرد .

دقیقه ۷۷ :کیروش ، مهاجم ذوب آهن ضربه ای زیبا روانه دروازه کرد که حامد فلاح زاده به زیبایی آن را دفع کرد.

  • اتفاق ویژه :

ترمز تیم ذوب آهن بعد از شش برد پیاپی به دست علی دایی و شاگردانش کشیده شد و در نهایت این دو تیم در جدول مسابقات لیگ برتر ، هم امتیاز شدند.

کد خبر 397784

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها