همشهری آنلاین: مدیر سامانه پیش‌فروش بلیت جشنواره فیلم فجر گفت: بلیت‌های پیش فروش شده جشنواره فیلم فجر از ساعت ۱۰ صبح جمعه در پردیس ملت ارائه می‌شود.

علی ترکیان مدیر سامانه پیش فروش بلیت جشنواره فیلم فجر درباره نحوه ارائه بلیت‌های خریداری شده توسط مخاطبان در پردیس ملت گفت: از ساعت 10 صبح روز جمعه بلیت‌ها به خریداران ارائه می‌شود. ارائه بلیت تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت در روز شنبه هم به همین منوال خواهد بود.

وی درباره زمان ارائه بلیت و معطلی مراجعین توضیح داد: بلیت ها آماده است و در پاکت‌ براساس کدهایی که به خریداران ارائه شده، قرار گرفته و معطلی چندانی برای ارائه بلیت به خریداران وجود نخواهد داشت. تلاش کردیم در کمترین زمان بلیت‌ها به خریداران اینترنتی ارائه شود.

ترکیان درباره ارائه بلیت به نهادها و ارگان‌های متقاضی گفت: ارائه بلیت به نهادها و ارگان ها که تقاضای خود را به جشنواره ارائه داده بودند از صبح روز گذشته آغاز شد و امروز تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت.

مدیر سایت سینما تیکت در پاسخ به این پرسش که چند قطعه بلیت در پیش فروش اینترنتی به مخاطبان ارائه شد گفت: ظرفیت سالن‌های مردمی در جشنواره سی و ششم فیلم فجر 281000 عدد بلیت بود که 50 درصد آن به صورت آنلاین فروخته شده که 140500 قطعه بلیت به صورت پیش فروش ارائه شد.

وی در خاتمه تاکید کرد: بخشی از بلیت‌ها از طریق پیک ارسال و بخش دیگر در دو روز جمعه و شنبه ارائه می‌شود.

کد خبر 396457

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha