همشهری آنلاین: معاون آموزشی وزیر علوم درباره اختلاط کلاس‌های دانشجویان روزانه و پردیس‌های خودگردان (پردیس‌های پولی) در برخی دانشگاه‌ها گفت: تشخیص این موضوع با خود دانشگاه‌هاست و باید درباره آن تدبیر کنند.

به گزارش مهر، مجتبی شریعتی نیاسر درباره برگزاری کلاس‌های دانشجویان پردیس‌های خودگردان (پردیس‌های پولی) با دانشجویان روزانه در برخی از دانشگاه‌ها گفت: ما به هیچ وجه اصرار و تکلیفی بر دانشگاه‌ها نداشته‌ایم که کلاس‌های این دانشجویان جدا و یا با هم برگزار شود.

وی ادامه داد: تشخیص این موضوع با خود دانشگاه‌ها است. دانشگاه‌ها باید خود این موضوع را تدبیر کنند که کلاس‌های جدا برگزار کنند یا اینکه کلاس جدا برگزار نکنند.

معاون آموزشی وزیر علوم، تحقيقات و فناوري افزود: ممکن است در دانشگاهی تعداد دانشجویان پردیس خودگردان کم باشد و مدیریت دانشگاه تصمیم بگیرد کلاس آنها را با کلاس‌‎های دانشجویان دیگر دوره‌ها برگزار کند. این موضوع بر عهده دانشگاه است.

شریعتی نیاسر ادامه داد: همچنین ممکن است دانشگاهی تعداد قابل توجهی دانشجوی دوره پردیس خودگردان جذب کرده باشد و بخواهد برای آنها کلاس جدا برگزار کند، مانند کاری که در حال حاضر دانشگاه تهران انجام می‌دهد. بنابراین خیلی مشکل خاصی نیست و فکر می‌کنم مدیران دانشگاه‌ها به خوبی می‌توانند این موضوع را مدیریت کنند.

کد خبر 395867

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار