همشهری آنلاین: معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز اعزام‌های جدید دانشگاهیان به عتبات عالیات از شنبه اول بهمن ماه خبر داد.

به گزارش مهر، محمد زارع با اعلام اين خبر گفت: هجدهمین دوره اعزام زائران دانشگاهی به عتبات از روز شنبه اول بهمن ماه 96 انجام می‌شود.

وی گفت: در این دوره از اعزام‌ها که تا اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت، ۱۷ هزار نفر از دانشگاهیان کشورمان در کاروان‌های مختلف از سراسر کشور به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: از چندی قبل، پروازهای نجف به دلیل افزایش نرخ‌گذاری برای شرکت‌های هواپیمایی لغو شد و کلیه پروازهای عتبات به مقصد فرودگاه بغداد انجام خواهد شد و دانشگاهیانی که به صورت هوایی اعزام شوند، رفت و برگشت‌شان از این فرودگاه خواهد بود.

زارع همچنین درباره تعداد روزهای سفر در این دوره از اعزام‌های عتبات نیز گفت: سفرهای زمینی این دوره حدود ۹ روز و سفرهای هوایی ۷ روزه است و همچنان بدنبال افزایش روزهای حضور زائرین در کاظمین هستیم.

وی افزود: در این دوره، روزانه سه کاروان هوایی و یک کاروان زمینی به عتبات اعزام خواهند شد و اولین کاروان هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان، روز شنبه اول بهمن ماه از استان‌های قزوین و خراسان جنوبی به عتبات عالیات مشرف می‌شوند.

زارع گفت: زائرین دانشگاهی در دو هتل در شهر نجف و دو هتل در کربلای معلی اسکان داده می‌شوند و برنامه‌هایی که برای آنها تدارک دیده شده است یکسان خواهد بود.

کد خبر 395673

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار