همشهری آنلاین: سازمان حج و زیارت اعلام کرد: تا روشن شدن نتایج مذاکرات و حصول اطمینان از وجود امنیت کامل و تامین زیر ساخت های خدماتی لازم، فعلا برنامه ای در این زمینه در دست اجرا نخواهد بود.

حرم حضرت زینب

به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت در پی انتشار اخباری مبنی بر راه اندازی سفر زائران ایرانی به سوریه، یک مقام این سازمان ضمن ارائه توضیحاتی در این زمینه اعلام کرد: سازمان حج و زیارت امکان سنجی برای اعزام زائران به سوریه را طی دو سال اخیر پیگیری کرده است و نتیجه اینکه هر گونه اعزام زائر به این کشور مستلزم آماده بودن شرایط علی الخصوص پیوست های امنیتی و مهیا شدن بسترهای خدماتی مناسب و اطمینان بخش است.

سرپرست اداره کل حوزه ریاست ، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حج و زیارت بار دیگر تاکید کرد: قطعا این موضوع نیازمند بررسی جدی است و تا روشن شدن نتایج مذاکرات و حصول اطمینان از وجود امنیت کامل و تامین زیر ساخت های خدماتی لازم، فعلا برنامه ای در این زمینه در دست اجرا نخواهد بود.

وحید اسکندری با اشاره به مصاحبه اخیر یکی از مسئولان این سازمان در این باره افزود: محتوای آن مصاحبه دقیقا بیان کننده همین مطالب است و به نظر می رسد خبرنگار محترم از تیتر مناسب و منطبق با واقعیت استفاده نکرده است.

وی مجددا خاطر نشان کرد: تحقق سفر به سوریه منوط به تامین شرایط و مقتضیات است.

 

کد خبر 393653

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار