همشهری آنلاین: وزیر اطلاعات با بیان اینکه حل مشکل تولید و اقتصاد نیازمند امنیت در سرمایه‌گذاری است گفت نباید کاری کرد که به سرمایه‌گذاری لطمه وارد شود.

سید محمود علوی

به گزارش حجت‌الاسلام سید محمود علوی در نشست شورای اداری خراسان شمالی که با محوریت معارفه مدیرکل جدید اطلاعات استان برگزار شد، اظهار کرد: برای حل مشکل تولید و اشتغال باید در جهت امنیت سرمایه داری گام برداریم و از راه کار‌هایی که به سرمایه گذاری لطمه می‌زند پرهیز کنیم.

وی بر مقابله با موانع سرمایه‌گذاری در جامعه تاکید کرد و افزود: سرمایه‌داران باید احساس حرمت کنند، آنان می‌توانند فرصت‌های شغلی زیادی را برای افراد بیکار در جامعه ایجاد کنند.

وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنانش اقتصادی را مقاوم دانست که در آن فساد نباشد. وی با اشاره به وجود نحله‌ها و جریان‌های مختلف سیاسی و مذهبی در جامعه گفت: بر اساس آموزه‌های قرآن و نظام اسلامی باید عدالت و امنیت را برای همگان برقرار کنیم.
علوی گفت: وزارت اطلاعات وحدت و همدلی جامعه را اساس کار خود قرار داده است و با به کار گیری روش‌های عالمانه از بروز چالش و اختلافات جلوگیری می‌کند.

وزیر اطلاعات گفت: رویکرد وزارت اطلاعات حمایت از سرمایه‌گذاران و ارتقای سطح امنیت اقتصادی است. حجت الاسلام علوی افزود: وجود امنیت از ویژگی جامعه مهدویت است.

وی اظهار کرد: شرط تحقق آرمان اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال امنیت اقتصادی و سلامت اقتصادی است و باید از سرمایه گذاران برای ایجاد فرصت‌های شغلی و سرمایه گذاری حمایت کنیم.

وی با اشاره به لزوم حمایت از سرمایه گذاران برای ایجاد فرصت‌های شغلی و رونق کسب و کار گفت: صاحبان سرمایه در صورت وجود امنیت پا به عرصه می‌گذارند.

کد خبر 392853

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =