همشهری آنلاین: معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: آب آشامیدنی شهرهای سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی سالم است اما آب برخی روستاها، با مشکلاتی همراه است که گزارش‌های آن را به سازمان آب و فاضلاب روستایی کرمانشاه اعلام کرده‌ایم.

توزیع آب مناطق زلزله‌زده

به گزارش ایلنا، ابراهیم شکیبا، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه همه خانه‌های بهداشت و مراکز بهداشتی و درمانی در مناطق زلزله زده، فعال هستند، گفت: علاوه بر ارائه خدمات در این مراکز، تیم‌های سیار بهداشتی به صورت ده گردشی در مناطق روستایی زلزله زده حضور می یابند.

او ادامه داد: مقدمات آغاز عملیات اجرایی ساخت خانه‌های بهداشت و مراکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی در حال انجام است و نقشه‌های این مراکز تهیه و آماده عقد تفاهم نامه با خیرین سلامت هستیم که ساخت 62 خانه بهداشت و 22 مرکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی تخریب شده در زلزله، با سرعت آغاز شود.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تاکید بر اینکه در مناطق زلزله زده هیچ اپیدمی و همه گیری بیماری وجود نداشته است، گفت: سلامت آب آشامیدنی در مناطق زلزله زده به دقت، کنترل و بررسی می شود و آب آشامیدنی شهرهای سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی سالم است اما آب برخی روستاها، با مشکلاتی همراه است که گزارش های آن را به سازمان آب و فاضلاب روستایی کرمانشاه اعلام کرده‌ایم.

کد خبر 391753

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی