شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
۰ نفر

همشهری آنلاین: سرمربی استقلال معتقد است که بازیکنانش تمرکز بالایی در گلزنی ندارند و عصبی بازی می‌کنند.

وینفرد شفر

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر سرمربی استقلال در حاشیه تمرین امروز (شنبه 11 آذر) این تیم گفت: ما خوب بازی نکردیم و از فرصت‌های گلزنی خود استفاده نکردیم. یک تعویض اجباری داشتیم زیرا یکی از بازیکنان خسته شده بود. مجبور شدیم یکی از بازیکنان خط حمله خود را تعویض کنیم تا قدرت بیشتری در خط حمله داشته باشیم. نکته مثبت این است که ما توانستیم در این دیدار کلین‌شیت کنیم.

او ادامه داد: توانستیم در دیدار مقابل پیکان گل نخوریم. امروز تمرین گلزنی داشتیم. بازیکنان ما عصبی بازی می‌کنند و روی گل‌زنی تمرکز کافی نداشتند. من همواره به آن‌ها تاکید می‌کردم که نفر سوم در حمله عقب‌تر از دو نفر دیگر قرار بگیرد تا بتواند از فرصت‌های برگشتی استفاده کند.

سرمربی استقلال درباره نقش شجاعیان در حملات تیمش گفت: ما به شجاعیان دستور داده بودیم که از خط هافبک فشار را وارد کند زیرا قدرت ما در خط هافبک روی شانه‌های داریوش است و همان طور که او در حال حمله کردن است ابراهیمی نیز باید اضافه شود تا قدرت هجومی ما افزایش پیدا کند.

او ادامه داد: نکته مهمی که در تمرین امروز وجود داشت این بود که ما به مهاجمان خود تذکر دادیم که عجله نکنند و تکنیکی‌تر عمل کنند و با کنترل کامل توپ به سمت دروازه ضربه بزنند. مهم‌ترین مساله این است که ما روند رو به جلویی را آغاز کردیم. ما در حال تمرین کردن هستیم و بازی به بازی پیشرفت می‌کنیم. می‌خواهیم تمرکزی که داریم باعث شود بهتر شویم.

شفر اضافه کرد: می‌خواهیم در خارج از لیگ ایران نیز موفق شویم. نمی‌خواهم بگویم مانند پرسپولیس نتایج ۶-۱ یا ۴-۰ بگیریم اما به چیزی که لیاقت‌مان است یعنی حضور در بالای جدول برسیم. مهم‌ترین مساله درباره بازیکنانم این است که ما تغییراتی برای بازی بعد خواهیم داشت تا همه بازیکنانم آماده باشند و مورد آزمایش قرار بگیرند. ما برای تمام خطوط‌مان تمرین‌های خاصی داریم. ما تا روز چهارشنبه وقت داریم که تمرین کنیم و می‌توانیم روی ضربات ایستگاهی و آزاد تمرین کنیم تا این ضربات با دقت بیشتری زده شود.

مربی آلمانی درباره دیدار تیمش برابر پیکان و داوری گفت: شانس بزرگی که آوردیم این بود که روی بازیکنم خطای واضحی انجام شد که متاسفانه از دید داور به دور ماند اما خوش‌شانسی ما این است که می‌توانیم روی آن بازیکنی که نقش مهمی در تیم ما ایفا می‌کند حساب کنیم. تصمیمی که داور درباره تغییر نظرش مبنی بر اعلام نکردن پنالتی گرفت کاملا درست بود زیرا مشخص بود که خطایی صورت نگرفته است.

کد خبر 391205

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار