همشهری آنلاین: تیم ملی ایران توانست با حساب ۲ بر یک پاناما را در دیداری دوستانه در اتریش شکست دهد.

تیم ملی

به گزارش ایسنا، تیم های ملی ایران و پاناما از ساعت 22 امشب در ورزشگاه گراتس اتریش در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند. این بازی در نیمه نخست با پیروزی 2 بر یک به سود ایران تمام شد.

اشکان دژاگه در دقیقه 14 از روی نقطه پنالتی و سامان قدوس در دقیقه 19 گل‌های ایران را به ثمر رساندند. تک گل پاناما را گابریل تورس در دقیقه 38 از روی نقطه پنالتی وارد دروازه ایران کرد.

آرماندو کوپر از پاناما نیز در این نیمه با کارت زرد داور اتریشی بازی جریمه شد.

  • گزارش نیمه نخست

در دقیقه چهار، کریم انصاری فرد روی پاس مهدی طارمی در داخل محوطه جریمه صاحب فرصت شوت زنی شد که ضربه او با اختلاف به بیرون رفت.

در دقیقه 13، بعد از حرکت انفرادی کریم انصاری فرد و دور زدن مدافع پاناما، بازیکن این تیم مهاجم ایران را سرنگون کرد و داور نقطه پنالتی را به سود ایران نشان داد.

گل: در دقیقه 14، اشکان دژاگه پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و توپ را به وسط دروازه زد تا گل نخست به سود ایران ثبت شود.

در دقیقه 17، سامان قدوس در موقعیتی مساعد توپ را به دهانه دروازه فرستاد که بازیکن پاناما به شکل خطرناکی توپ را دور کرد و مانع از زدن گل دوم توسط بازیکنان ایران شد.

گل: در دقیقه 19 روی کار تاکتیکی بازیکنان ایران، کریم انصاری فرد با یک پاس عمقی سامان قدوس را صاحب توپ کرد و قدوس نخستین گل ملی خود و دومین گل ایران در این بازی را به ثمر رساند.

در دقیقه 28؛ لسیله هرالدز از راه دور شوت زد که ضربه او بدون ایجاد خطر از کنار دروازه ایران عبور کرد.

در دقیقه 35، اشکان دژاگه پاس بسیار خوبی را در دهانه محوطه جریمه پاناما به کریم انصاری فرد داد. این بازیکن هم با دربیل مدافع رو به روی خود، از فاصله بیست متری شوت زد که توپ با فاصله اندکی از دیرک دروازه به خارج از زمین رفت.

در دقیقه 38، روی سماجت بازیکن پاناما در ایجاد موقعیت در داخل مجوطه جریمه ایران، روزبه چشمی به اشتباه پای این بازیکن را زد و داور نقطه پنالتی را به نفع پاناما نشان داد.

گل: در دقیقه 38، گابریل تورس از روی نقطه پنالتی توانست گل نخست تیمش را به ثمر برساند.

در دقیقه 41، احمد عبدالله زاده از روی شوت برگشتی به مقابل محوطه جریمه پاناما، شوت زد که ضربه او با اختلاف زیادی به بیرون رفت.

  • گزارش نیمه دوم

در دقیقه 47 بازی، بازیکنان پاناما موقعیت خوبی را روی دروازه ایران خلق کردند که ضربه مهاجم این تیم در موقعیت تک به تک با فاصله بسیار کمی به بیرون رفت.

در دقیقه 49، در شلوغی محوطه جریمه پاناما، توپ در دهانه دروازه به انصاری فرد رسید و او دروازه این تیم را باز کرد اما داور به دلیل آفسایر این گل را قبول نکرد.

در دقیقه 52، سانتر زمینی بازیکن پاناما به داخل محوطه شش قدم ایران، با اشتباه مهاجم پاناما و مدافعان ایران به شمل خطرناکی از مقابل دروازه عبور کرد.

در دقیقه 61، پاس در عمق رامین رضاییان در داخل محوطه جریمه به سردار آزمون رسید و این بازیکن بعد از دریبل مدافع پیش روی خود، توپ را به دهانه دروازه فرستاد که مدافع پاناما توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه 67، سانتر بازیکنان ایران و ضربه سر مرتضی پروعلی گنجی با فاصله اندکی از دیرک افقی دروازه به اوت رفت.

در دقیقه 72، بازیکن پاناما از کنار نقطه کرنر، توپ را مقابل محطوه شش قدم ایران انداخت که ضربه محکم اسماعیل دیاز به چشمی خورد و راه به دروازه نیافت.

در دقیقه 73، شوت بازیکن پاناما از روی ضربه ایستگاهی به مدافعان ایران برخورد کرد و با فاصله اندکی از دیرک عمودی دروازه به بیرون رفت.

این بازی در نهایت با پیروزی 2 بر یک ملی پوشان ایران به پایان رسید.

  • ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، روزبه چشمی، مرتضی پورعلی‌گنجی (سید جلال حسینی 68)، وریا غفوری (رامین رضاییان 59)، سعید آقایی، احمد عبدالله‌زاده، سعید عزت‌اللهی (علی کریمی 59)، سامان قدوس (وحید امیری 78)، اشکان دژاگه (علیرضا جهانبخش 68)، مهدی طارمی ( سردار آزمون 59) و کریم انصاری‌فرد.
  • ترکیب پاناما: خوزه کالدرون، لسیله هرالدز، روبرتو چن، کارلوس وارگاس فیدل اسکوبار 46)، اریک دیویس، مانوئل وارگاس، آرماندو کوپر، مارکوس سانچز (میگل کانئو 36)، ژوسیله نونز (اسماعیل دیاز 46)، ریکاردو آویلا (آلفردو استفانس 81) و گابریل تورس.
کد خبر 387919

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار