همشهری آنلاین: دیدار دوستانه ایران و توگو با نتیجه دو بر صفر به سود ایران به پایان رسید.

ایران - توگو

به گزارش ایسنا، دیدار دوستانه ایران و توگو ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه دو بر صفر به سود ایران به پایان رسید.

گل‌های ایران را در این دیدار کریم انصاری‌فرد در دقیقه ۵۲ و ۶۰ به ثمر رساند.

*نیمه نخست

دقیقه ۲: حرکت مهدی ترابی از جناح چپ دفاع توگو با ارسالی همراه شد که مدافعان توگو آن را به پشت محوطه جریمه بازگشت دادند که توپ بازگشتی را وریا غفوری با ضربه‌ای سهمگین راهی دروازه توگو کرد اما توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۹: سامان قدوس در عمق دفاع توگو حرکتی را آغاز کرد و حتی دروازه‌بان این تیم را از پیش رو برداشت. او در ادامه با پاس خودش کریم انصاری‌فرد را در موقعیت گل‌زنی قرار داد اما او نتوانست ضربه خوبی را راهی دروازه کند تا توپ با اختلاف زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۳: بازیکنان توگو از جناح چپ دفاعی ایران حرکت کردند و توپی را به سمت محوطه جریمه ایران ارسال کردند که به مهاجم این تیم رسید. او هم با چرخشی خوب ضربه‌ای را راهی دروازه ایران کرد اما روزبه چشمی با تکلی خوب مانع عبور این توپ شد تا این موقعیت برای بازیکنان توگو از دست برود.

دقیقه ۳۴: کاوه رضایی در داخل محوطه جریمه توگو صاحب توپ شد و یک مدافع این تیم را از پیش رو برداشت اما وقتی مدافع دوم را دریبل کرد سرنگون شد که داور دیدار اعتقادی به پنالتی نداشت.

*نیمه دوم

دقیقه ۴۷: سامان قدوس که در ابتدای این نیمه از جناح راست توگو بیشتر نفوذ می‌کرد، توپ بلندی را به محوطه جریمه این تیم ارسال کرد که مدافعان توگو این توپ را دفع کردند اما در حالی که توپ بازگشتی در شرایط خوبی به انصاری فرد و ترابی رسید، انصاری فرد با یک ضربه بی‌دقت این موقعیت را از دست داد و توپ با اختلاف زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۲: سامان قدوس دوباره از جناح چپ حرکتی را آغاز کرد و سپس توپ را سمت به داخل آورد و شوت محکمی از پشت محوطه جریمه توگو راهی دروازه این تیم کرد که دروازه بان توگو با دفعی ناقص، توپ را مقابل کریم انصاری‌فرد قرار داد و او هم راحتترین کار یعنی بازکردن دروازه توگو را انجام داد تا نخستین گل بازی و ایران به ثمر برسد.

دقیقه ۶۰: مهدی ترابی تصمیم گرفت توپی که به پشت محوطه جریمه توگو آمده بود را با ضربه‌ای محکم راهی دروازه این تیم بکند اما توپ روی پای او ننشست. درحالی که به نظر می‌رسید این موقعیت از دست رفته، حسین کنعانی‌زادگان روی توپ اثر گذاشت تا موقعیت خوبی در اختیار امید ابراهیمی قرار بگیرد. ابراهیمی هم با پاسی خوب کریم انصاری‌فرد را در موقعیتی عالی قرار داد تا او مجددا به راحتی دروازه توگو را باز کند.

دقیقه ۶۶: بازیکنان توگو که در این دیدار موقعیت‌های زیادی را بدست نیاوردند توسط لابا حرکتی را آغاز کردند اما او در حالی که تک و تنها بود از پشت محوطه جریمه ضربه‌ای را راهی دروازه لک کرد که با اختلاف از بالای دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۶۷: توگو که توانایی نفوذ به محوطه جریمه ایران را نداشت این بار هم از پشت محوطه تصمیم به شوت زنی کردند. آتچو ضربه محکمی را از پشت به سمت دروازه لک زد که در میانه راه به ابراهیمی و چشمی برخورد کرد تا به شکلی خطرناک از کنار دروازه ایران به بیرون برود.

دقیقه ۷۵: کولون بازیکن تازه به میدان آمده توگو، ضربه‌ای را از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه ایران زد که به راحتی در اختیار حامد لک قرار گرفت.

ترکیب ایران: حامد لک، وریا غفوری، روزبه چشمی، محمدحسین کنعانی زادگان (سید جلال حسینی،۷۳)، احسان حاج صفی (سعید آقایی، ۴۵)، سعید عزت اللهی (امید ابراهیمی،۴۵)، مهدی ترابی (اکبر ایمانی، ۷۷)، احمد عبدالله زاده، سامان قدوس (رضا قوچان‌نژاد)، کاوه رضایی و کریم انصاری فرد

ترکیب توگو: باسا جری، فرانکو آتچو، اورا ساما، دوسِوی (وومه، ۷۵)، اکوریکو (کولون، ۶۵)، لاوسن، املاپا، آتاکورا، لابا (ینوسی، ۷۵)، جِنه، بِبو (آگبگنیادان، ۶۵)

کد خبر 384257

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار