همشهری آنلاین: برای نخستین بار نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته بندی با مشارکت برگزارکننده نمایشگاه‌های interpack و drupa آلمان در شهر آفتاب برگزار می‌شود.

نمایشگاه چاپ

به گزارش ایرنا از ستاد اطلاع رسانی این نمایشگاه، نخستین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی چاپ و بسته بندی با همکاری نمایشگاه دوسلدورف آلمان و مشارکت و حضور نمایشگاه interpack بزرگترین نمایشگاه چاپ و بسته بندی جهان و drupa بزرگترین نمایشگاه صنعت چاپ جهان به عنوان نمایشگاه‌های پیشرو و قدرتمند در زمینه صنعت چاپ و بسته بندی بیستم تا بیست و سوم مهرماه در محل نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شود.

یکی از موضوعاتی که در این نمایشگاه مورد تاکید است گروه بندی نمایشگاهی، تخصصی کردن آن و ایجاد ارزش افزوده و برند سازی است.

برپایه این گزارش، تاکنون در بخش خارجی شرکت‌هایی از 9 کشور شامل آلمان، اتریش، فرانسه، ایتالیا، بلژیک، کره جنوبی، لهستان، ترکیه و چین در این نمایشگاه مشارکت داشته اند. همچنین انجمن بسته بندی انعطاف پذیر اروپا- fpe - در این نمایشگاه حضور دارد. انجمن تولید کنندگان ماشین آلات بسته بندی و فرآوری محصولات انگلیس PPMA برنامه بازدید از این نمایشگاه را دارد.

در حوزه داخلی، شرکت های توانمند ایرانی که در سطح بین المللی فعالیت می کنند حضور پیدا کرده اند. با توجه به نیاز بازار بکر افغانستان از هیات های کارخانه داران و تاجران جوان کشور افغانستان و همچنین اتحادیه چاپخانه داران کابل و هرات برای بازدید از این نمایشگاه دعوت به عمل آمده است.

نمایشگاه های بین المللی چاپ IPAP و بسته بندی pacprocess با مشارکت نمایشگاه دوسلدورف آلمان و با هدف تبدیل شدن به یکی از نمایشگاه های تخصصی معتبر منطقه در حوزه چاپ، بسته بندی محصولات و فرآوری صنایع وابسته گامی بلند برداشته تا ایران را به محل گردهمایی فعالان صنعت چاپ و بسته بندی و رونمایی از جدیدترین نوآوری ها و فناوری ها روز جهان تبدیل کند. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.ipapexpo.ir مراجعه کنند.

کد خبر 384131

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی