همشهری آنلاین: بازیکن ایرانی تیم اوسترساندس انتخاب ایران یا سوئد برای پوشیدن پیراهن ملی را سخت‌ترین تصمیم زندگی‌اش دانست.

قدوس

تسنیم نوشت: جان اندرسون، سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد 2 روز قبل سامان قدوس را به اردوی تیمش جهت 2 بازی پیش‌رو در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه برابر لوکزامبورگ و هلند دعوت کرد. این در حالی است که باشگاه اوسترساندس ماه گذشته میلادی اعلام کرد که سامان قدوس بازی در تیم ملی ایران را به جای سوئد انتخاب کرده است. اندرسون هم به قدوس تا پایان امروز (جمعه) فرصت داده تا تصمیم نهایی‌اش را بگیرد و بگوید که کدام تیم را برای بازی‌های ملی برمی‌گزیند؛ ایران یا سوئد؟

قدوس در این رابطه به سایت آفتون بلاد سوئد گفت: هنوز نمی‌دانم چه کار کنم. زمانی که بدانم به شما می‌گویم. شرایط بسیار سختی است.این سخت‌ترین تصمیمی است که باید در زندگی‌ام بگیرم. این یک شوک برای من بود. سعی می‌کنم تصمیمی بگیرم که برایم خوب باشد، تصمیمی که برایم بهترین باشد. نمی‌توانم فکر کنم که دیگران چه فکری درباره من دارند.

قدوس که در 2 بازی پایانی تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی 2018 روسیه برابر کره‌جنوبی و ایران حضور داشت اما به دلیل عدم تکمیل مدارکش فرصت حضور در میدان را نیافت در پاسخ به واکنش‌های احتمالی درباره تصمیم نهایی‌اش برای انتخاب ایران یا سوئد گفت: واکنش‌های بسیار زیادی رخ خواهد داد اما نمی‌توانم به این مسئله فکر کنم.

وی درباره احساسش پس از ابراز تمایل سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد به در اختیار داشتنش گفت: هیجان‌انگیز و یک افتخار بود. من در سوئد بزرگ شدم و پرورش یافتم. با این حال تصمیم سختی باید بگیرم.

کد خبر 383760

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha