همشهری آنلاین: وزیر بهداشت با انتشار یادداشتی در کانال تلگرامی خود از اعتماد دوباره نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشکر کرد.

وزیر بهداشت

دکتر سید حسن هاشمی نوشت: حاصل پنج روز کاری فشرده در مجلس شورای اسلامی رای اعتماد به 16 وزیر پیشنهادی رئیس جمهور بود، پنج روزی که مردم شریف ایران نیز با دقت زیاد مذاکرات نمایندگان محترم خود را دنبال کردند و بیشتر در جریان عملکرد وزرا و مشکلات و تنگناهای هر وزارتخانه قرار گرفتند.

این‌جانب ازهمه نمایندگان موافق و مخالف و بویژه رییس محترم مجلس شورای اسلامی سپاسگزارم که از آغاز فعالیت دولت یازدهم و اجرای طرح تحول نظام سلامت تا امروز، همراه دولت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بوده اند و حاصل این همراهی و همدلی را می توان در رضایت 80 درصدی ملت بزرگ ایران از خدمات حوزه سلامت بخوبی مشاهده کرد.

اینک با سپاس فراوان از رای قاطع نمایندگان محترم به برنامه‌های ارائه شده برای ادامه راهی که از سال 1392 آغاز شده و اعتماد دوباره آنان به اینجانب برای هدایت و راهبری نظام سلامت کشور، امیدوارم درسایه عزم ملی و همکاری بیش از پیش قوه مقننه، بتوانم به آن‌چه باید عمل کنم و شرایطی فراهم آورم که شایسته نام بلند جمهوری اسلامی ایران باشد.

فرصت را مغتنم شمرده و یک بار دیگر اعلام می‌کنم به منظور بهره گیری از خرد جمعی برای ارتقای سلامت هموطنان ، دست همه اساتید، خبرگان و دلسوزان را به گرمی می‌فشارم و امیدوارم با طرح دیدگاه‌ها و پیشنهادهای ارزشمند خود، اینجانب و همکارانم را در ادامه این راه یاری نمایند.

کد خبر 379760

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار