همشهری آنلاین: پدرشهید محسن حججی ضمن اشاره به رساندن پیام خون این شهید به بیرون از مرزهای جمهوری اسلامی ایران گفت: رسالت اهالی رسانه این است که پیام شهدا و مظلومیت مسلمانان در بند اقدامات جنایتکارانه تکفیری‌ها در منطقه را به جهانیان مخابره کنند.

پدرشهید

وی در گفت وگو با ایرنا، افزود: شهید حججی در مکتب امام حسین به دنیا آمد و تربیت شد و تا انتهای عمر پربرکت خود در راه اسلام خدمت کرد و درنهایت به مانند حضرت سید الشهدا با خون خود را فدای زنده ماندن اسلام کرد.

پدرشهید حججی تاکید کرد: این شهادت ها باید درسی برای جوانان کشور اسلامی ما باشد تا آنها نیز بدانند که کشور ما مملکت اهل بیت عصمت و طهارت است و در دفاع از حرم اهل بیت باید جانها فدا کرد.

وی افزود: ای کاش موضوع دفاع در سوریه هم مانند دوران دفاع مقدس خودمان بود که الان من هم می توانستم در آن دفاع از حرم شرکت کنم و جای فرزند خود را در این جبهه مقدس در دفاع از حرم اهل بیت پر نمایم.

پدر شهید حججی در ادامه با پیامی به همرزمان فرزند شهیدش گفت: به آن عزیزانی که در مرزهای عراق و سوریه در حال دفاع از حریم اهل بیت و جنگ با داعشیان و تکفیری ها می باشند خدا قوت می گویم و از آنها می خواهم که سلام مرا به فرزند شهیدم برسانند.

وی با بیان اینکه ادامه راه شهدای حرم به عهده همه از جمله رسانه های خبری است تصریح کرد: شهید حججی جرقه ای برای معرفی شهدای حرم به جهان بود و ادامه این معرفی برعهده شما رسانه ها است.

وی اظهار کرد: رسانه های جمهوری اسلامی پیام خون شهدای مدافع حرم و خانواده های آنها را که یکپارچه حامی ولایت هستند را به جهانیان برسانند.

پدر شهید حججی در پایان خطاب به جوانان سرزمین ایران اسلامی گفت : جوانان و مردم ایران همه امام حسینی هستند و شهیدان جوان ما نیز در راه اسلام به مانند امام حسین و یارانش جان خود را فدا کردند.

کد خبر 379633

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها