شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷
۰ نفر

با گذشت کمتر از یک هفته از مرگ رقیه کوچولو روی تخت بیمارستان، ناپدری‌اش که تا کنون منکر جنایت بود، روز گذشته به ضرب و شتم مرگبار او اعتراف کرد.

حوادث

روز گذشته مرد 38‌ساله‌اي كه متهم است در جريان كودك‌آزاري هولناك باعث مرگ دختربچه 5ساله‌اي به نام رقيه شده است، به دادسراي مشهد منتقل شد تا مقابل قاضي ميرزايي، بازپرس ويژه قتل به جنايتي كه مرتكب شده اعتراف كند و به عذاب وجدانش پايان دهد. اين مرد متهم است هفتم ارديبهشت‌ماه و در جريان درگيري با همسرش، دختربچه او را به شدت كتك زده و باعث مرگ‌مغزي و در نهايت مرگ او شده است. با اين حال در همه اين روزها او مدعي بود كه هرگز رقيه را كتك نزده و اين مادربزرگ رقيه بوده كه باعث مرگ نوه‌اش شده است.

ديروز اما وقتي مرد جوان روبه‌روي قاضي قرار گرفت اعتراف كرد كه دختربچه را او به قتل رسانده است. وي گفت: روز حادثه در خانه بودم كه با همسرم بحثم شد. چند روزي بود كه بيكار بودم و همسرم بر سر اين مسئله به من گير مي‌داد. وقتي دعوايمان شد، رقيه از خواب پريد. او جيغ‌ مي‌كشيد و گريه مي‌كرد. عصباني شدم و در يك لحظه كنترلم را از دست دادم و به سراغش رفتم. او را كتك زدم و به سمت ديوار پرتش كردم. بعد هم سر او را چندين‌بار به زمين كوبيدم و وقتي به خودم آمدم كه دختربچه از هوش رفته بود.

وقتي در بيمارستان گفتند كه رقيه مرگ مغزي شده، دعا مي‌كردم كه حالش خوب شود اما پس از چند روز اعلام شد كه او جانش را از دست داده است. ابتدا سعي كردم خودم را بي‌گناه نشان دهم اما در اين مدتي كه از مرگ دختربچه مي‌گذرد، يك شب هم خواب راحت نداشتم و عذاب وجدان باعث شد كه به گناهم اعتراف كنم.

با ثبت اعترافات اين مرد در پرونده، قاضي جنايي او را با اتهام قتل عمد به زندان فرستاد تا در روزهاي آينده و با حضور در محل حادثه، متهم صحنه جنايتش را بازسازي كند. اين مرد 38ساله كه حدود يك سال پيش و بعد از جدايي مادر رقيه از همسرش با او ازدواج كرده بود، همسر ديگري هم دارد و مدعي است به خاطر فشار رواني ناشي از بيكاري كنترلش را از دست داده و اقدام به ضرب و شتم دختربچه 5ساله كرده است.

کد خبر 369142

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha